SUPERGALIOS (rež. Karolina Žernytė)

SUPERGALIOS (rež. Karolina Žernytė)

Dėl susiklosčiusių aplinkybių ir pratęsto karantino laiko, atšaukiamas visas Kauno miesto kamerinio teatro balandžio mėnesio repertuaras, todėl balandžio 3 d. spektaklis SUPERGALIOS neįvyks. Jūsų turimų balandžio 3 d. bilietų galiojimas pratęsiamas neribotam laikui, kol vėl bus atnaujinta Kauno miesto kamerinio teatro veikla. Apie tai bus pranešta teatro internetinėje svetainėje. Jei vis dėlto bilietus nuspręsite grąžinti, karantino metu tai galite padaryti internetu, o kasoje – tik po karantino.

Supergalios – iki skausmo nuoširdus biografinis pokalbis su trimis supermoterimis – Irma, Ernesta ir Aiste. Merginos atskleis mums, neįdomiesiems, ką reiškia gyventi be vaizdo, judėti ratuose, kodėl šokti lengviau nei eiti.

ERNESTA. Supergalia – MOTERIS – VORĖ. Laipioja sienomis, kalnais, mėgsta laiptines be liftų. Kuria ir dalyvauja pantomimos pasirodymuose, gastroliuoja Lietuvoje ir užsienyje. Visada pasiruošusi išmokti naujų triukų, pavyzdžiui, skraidyti. Ernestą nuo gimimo lydi cerebrinis paralyžius, o keliauti iš vienos vietos į kitą padeda vaikštynė. Jei sutiksite Ernestą gatvėje, žinokite, kad pagalbos ji gali griežtai atsisakyti, bet neįsižeiskite – ji tiesiog labai savarankiška moteris.

IRMA. Supergalios – matymas tamsoje. Moteris – kalba. Irma kuria dainas, vaidina teatre, mokosi kalbų ir penkiomis jau gali susišnekėti. Viena keliauja po egzotiškas šalis, pavyzdžiui, Indijos didmiesčius, Egipto dykumas. Visur greitai susiranda draugų ir pritraukia gerbėjų dėmesį. Jai užtenka elegantiškai pamoti lazdele, kad apsuptų gerbėjai ir padėjėjai. Irmos klausa padeda jai žaibiškai spausdinti ir skaityti. Irma nuo gimimo nemato, naudojasi baltąja lazdele.

Aistė. Moteris – transformeris. Aistė gali išvystyti 30 Km judėjimo greitį. Taip pat gali prajuokinti net labiausiai susiraukusį žmogų. Aistė kuria stand – up komedijos pasirodymus, turi savo socialinę įmonę, gaminančią originalius papuošalus. Aistė važinėja po visą Lietuvą ir bendrauja su visais, kuriems trūksta juoko. Ji juda vežimėlio pagalba, bet tik tada, kai nesėdi savo pačios vairuojamoje mašinoje.

Režisierė – Karolina Žernytė

Choreografas – Mantas Stabačinskas

Dramaturgė – Saulė Norkutė

Dailininkė – Šarūnė Pečiukonytė

Iliustratorė – Birutė Bikelytė

Supermoterys: Aistė Krušinskaitė, Irma Jokštytė, Ernesta Žemaitytė.

Koprodiuseriai – Theatre of Senses / Pojūčių teatras ir Kauno miesto kamerinis teatras

Laipiojimo mokytojai ir rėmėjai – “Miegantys Drambliai”. Spektaklio erdvė pritaikyta judėjimo negalę turintiems asmenims.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

DAUGIAU