SUPERKOLORITAS ŽIEMA

SUPERKOLORITAS ŽIEMA

Gimęs vasarą, „Superkoloritas“ pasitinka pirmąja žiemą! Naujosios elektrinės estrados duetas kviečia į žieminius savo koncertus Tamsta klube, Vilniuje bei Kauno menininkų namuose, Kaune.
 
„Superkoloritas“ yra muzikinis duetas, kuriantis naująją lietuvišką estradinę muziką. Tęsdami senosios lietuvių estrados tradicijas, atlikėjai naudoja dainingas vokalines melodijas ir kuria poetine lietuvių kalba. Tai – šilta, pozityvi ir romantiška muzika. Tokia, nuo kurios norisi į pajūrį“, – sako grupės nariai. „Superkolorito” muzikinį žanrą galima pavadinti „elektrine estrada“. Elektrine, nes joje nemažai retro futuristinio skambesio, jaukių elektrinių garsų, šiltų sintezatorių, pukšinčių ritmo mašinų, senoviškų vargonėlių, aidų ir aidelių. 
 
Giedrė Nalivaikaitė (balsas, gitara, klavišai) ir Adomas Koreniukas (balsas, saksofonas, perkusija, elektronika, armonikėlė) gyvo pasirodymo metu, grojimą instrumentais derina su gyva elektronika ir choreografiniais elementais. Tai puikiai iliustruoja klausytojų itin pamėgtas pirmojo jų singlo vaizdo klipas „Pušų Pavėsyje”. 
 
Šiemet M.A.M.A. apdovanojimuose nominuoti Metų tradicinės popmuzikos atlikėjų kategorijoje muzikantai jau spėjo sužibėti LRT televizijos projekte „Dainuoju Lietuvą“, o gegužės mėnesį išleisti ir pirmąjį minialbumą „Debiutas“. „Debiuto“ dainos paliečia įvairias temas: buvimą čia ir dabar, ieškojimą, nuoširdų džiaugsmą ir meilės ilgesį, atsiskyrimą, praradimą ir džiaugimąsi tuo, ką turi, galiausiai – apie norą išsitaškyti, pasileisti plaukus ir pašokti velnių puotoje.
 
Sėkmingai sugrojęs pirmąją savo koncertinę vasarą, „Superkolorito“ duetas vėl kviečia kartu patirti šias ir kitas naujas dainas gyvai jau gruodžio 1 d., 20 val.  Tamsta klube, Vilniuje bei gruodžio 9 d., 19 val. Kauno menininkų namuose, Kaune.
 

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2022 gruodžio 01 18:00 2022 gruodžio 09 17:00