Šv. Kalėdos su Sinatra atlieka Eugenijus Chrebtovas su draugais

Šv. Kalėdos su Sinatra atlieka Eugenijus Chrebtovas su draugais

„Šv. Kalėdos su Sinatra, atlieka Eugenijus Chrebtovas su draugais”
Išskirtinio balso savininkas, garsus operos solistas, Eugenijus Chrebtovas kviečia į jaukų muzikinį vakarą „Šv. Kalėdos su Sinatra“ Vilniaus Rotušėje.
Koncerto metu skambės žinomiausios F. Sinatros dainos bei visų pamėgti šventiški kūriniai tokie kaip:  „White Christmas“, „Aleliuja“,  „Can’t help falling in love“, „Always on my mind“, „Adagio“ bei „Feliz Navidad“.

Apie koncertinę programą atlikėjas pasakoja, – „pasirinkau Sinatros dainas todėl, kad tai yra klasika pop kultūroje. O klasika niekuomet nesensta, ji turi išliekamąją vertę. Jo dainos žinomos plačiajai auditorijai. Jos labai dainingos, turi lengvumo ir žavesio. Man visuomet malonu jas atlikti, ypač šventiniu laikotarpiu, kuomet pakili šventinė nuotaika savaime asocijuojasi su šiuo nuostabiu talentu bei jo žinomiausiais kūriniais.”
O Šv. Kalėdos, jų dvasia, na, tiesiog neįsivaizduoju kitaip nei kuomet visa šeima susirenka prie židinio, namai kvepia cinamonu, pakabintos kojinės ant židinio į kurias kiekvieną rytą Kalėdų senelis pro kaminą atneša po mažą staigmenėlę visiems šeimos nariams ir Sinatros balsų skambanti daina „Jingle bells” – tai man asocijuojasi su šventėmis.”

Eugenijus Chrebtovas gimė Ukrainoje, Donetsko srityje. 2004-2006 m. stažavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Operos studijoje (prof. V.Noreika ir V.Viržonis). 2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistro dainavimo studijas.
Solistas nuolat tobulina dainavimo įgūdžius bei meistriškumą pas žymiausius savo srities profesionalus: prof. V. Prudnikovą, J. Fisherį, G. Cecchele, G. Bandzinaitę, P. de Napoli, M. Bullo. Dažnai dainuoja Latvijos Nacionaliniame ir Tartu Vanemuinės teatruose.

E. Chrebtovas yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) solistas. Šiuo metu dainininko repertuare – Rodrigas G.Verdi operoje „Don Karlas”, Lesko Ž. Massenet operoje „Manon“, G. Verdi operoje „Ernani” sukūrė Don Karlo vaidmenį, Eskamiljo G. Bizet operoje „Karmen” ir grafo Almavivos vaidmenį W. A. Mozarto operoje „Figaro Vedybos”. taip pat sukūrė Marčelo vaidmenį Dž. Puccini operoje „Bohema“.

Atlikėjas šiuo metu sėkmingai kuria vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, taip pat pasirodo solinių koncertų metu Lietuvoje bei užsienyje.

Koncerto atlikėjai:
Eugenijus Chrebtovas (vokalas),
Tomas Dičiūnas (fortepijonas),
Augustas Baronas (būgnai),
Laimonas Matas (gitara).

1

DAUGIAU