Svečiuose – italų orkestras. ”I Solisti di Pavia”

Svečiuose – italų orkestras. ”I Solisti di Pavia”


„Svečiuose – italų orkestras“
Orkestras “I Solisti di Pavia” (Italija)
Solistas  Enrico Dindo (violončelė, Italija)

Programa: Giachino Rossini, Jean Sibelius,
Astor Piazzolla, Roberto Molinelli, Bella  Bartok

Lietuvoje koncertuos itlaų muzikos meistrai – ansamblis “I Solisti di Pavia”. Padedamas savo meno vadovo ir dirigento Enrico Dindo, kolektyvas išsiugdė precizišką atlikimo manierą, skoningą griežimo stilių ir subtilų požiūrį į interpretuojamus įvairių epochų kūrinius. Kaip solistas violončele grieš ir pats meno vadovas. Jis yra pelnęs I premiją tarptautiniame M. Rostropovičiaus violončelininkų konkurse Paryžiuje, po kurio maestro sakė: „Šis talentingas violončelininkas ne tik laimėjo pirmąją premiją tarptautiniame konkurse. Jo pasirodymas tapo tikru triumfu. Jis turi nuostabų garsą, prilygstantį itališkam vokalui.“

„Manau, kad didžiausias muzikantų džiaugsmas yra muzikuoti kartu ir dalintis meile muzikai per pačią muziką“, – sako E. Dindi. Pavijos ansamblio paslankumas ir universalumas – jis groja ir kaip mažas ansamblis, ir kaip kamerinis orkestras – lemia programų įvairumą, suteikia galimybę pajusti platesnę kamerinės muzikos panoramą. Suvokdami šių dienų pulsą, ansamblio atlikėjai pasitelkia ir įvairias medijas, daug dėmesio skiria šiuolaikinei muzikai, jauniems kūrėjams ir edukacijai. “I Solisti di Pavia” repertuare – įvairių epochų ir kompozitorių kūriniai. Tai byloja ir jų pasirinkta programa, sujungianti romantizmo žaismingumą (G. Rossini) bei svajingumą (J. Sibelius), argentinietiškojo tango aistrą (A. Piazzolla), italų dainingumą (R. Molinelli) ir šiuolaikinės muzikos racionalumą (B. Bartók).
________________________________
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
– 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
– su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
– 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU