SVEČIUOSE NATHAN KALISH

SVEČIUOSE NATHAN KALISH

Rugsėjo 29 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

SVEČIUOSE NATHAN KALISH

Solistas
NATHAN KALISH, vokalas ir gitara

Programa
Klasikinis kantri, nuotaikingasis bluegrasass‘as,
pankrokas, etninė muzika, atlikėjo autorinės kompozicijos.

Nathanas Kalishas – keliaujantis dainininkas, dainų kūrėjas ir grupių lyderis, į klausimą iš kur jis pats esąs kilęs, pasakoja: Atsakymas priklauso nuo to kaip mąstysi: Milvokis, Viskonsine, –  mano gimtasis miestas. Bet, galbūt, svarbi ir Europa, į kurią mano evangelikas misionierius tėvas išsivežė visą šeimą, kai man buvo ketveri metai. Vienoje, Austrijoje, pradėjau lankyti katalikų pradinę mokyklą. Mokiausi vokiečių kalba, o auklės mane išmokė kalbėti ir skaityti vokiškai anksčiau nei išmokau angliškai. Tėvas tais laikais kontrabanda pro geležinę uždangą veždavo Bibliją į Rytų Europos šalis, tad natūralu, kad po 1989 metų Aksominės revoliucijos Čekoslovakijoje, mes išvykome į Prahą. Tačiau neilgai trukus, mano šeima vėl sugrįžo į JAV. Taip susiklostė, kad Europoje per trumpą laiko atkarpą teko pasimokyti net trijose skirtingose mokyklose, na o grįžus į JAV – patirti kultūrinį šoką. Tada išmokau būti nepritampančiu autsaideriu… Vėliau vidurinę mokyklą lankiau Vakarų Čikagoje (West Chicago). Ten pradėjau groti įvairiose grupėse, būgnus pakeisdamas gitara, gitarą – kontrabosu. Dainavau. Kūriau muziką. Nors ir nebuvau labai stiprus atlikėjas, būtent šioje veikloje atradau save. Tačiau šeima vienoje vietoje neapsistodavo ilgiau nei ketveriems metams. Taigi, vėliau atsidūrėme Mičigane, kur pradėjau studijas koledže. Tačiau pagrindiniu užsiėmimu visiems laikams tapo muzikavimas, muzikos rašymas, įrašai, koncertinės kelionės su grupe ir solo pasirodymai“.

Nenustygstantis, iš vienos vietos į kitą nuolat keliaujantis koncertuoti atlikėjas randa laiko ir įrašams. Jo paskutinį albumą I Want to Believe“ išleido gerai žinomas prodiuseris ir garso įrašų studijos „Native Sound Recording“ savininkas Davidas Beemanas. Albumo muzika apibūdinama kaip kantri-americana stiliaus įrašai, apimantys kantri, rokenrolą, folką, gospelą ir kitus elementus. Pagavios melodijos, tikrų istorijų įkvėpti dainų tekstai bei nuoširdumas čia prikausto publikos dėmesį, nepaisant to, ar malonaus balso savininkas N. Kalishas skamba vienas, ar su grupe. Albumo, kaip ir visos jo kūrybos, muzikos nuotaikos varijuoja nuo liūdnų, giliai mąslių introspekcijų iki socialiai aktualių – aštrių ir labai sąmojingų komentarų, gerai pažįstamų atlikėjo gerbėjams ir pasekėjams.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 15 % su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU