Šventinis koncertas. KALĖDINĖ DOVANA 2022

Šventinis koncertas. KALĖDINĖ DOVANA 2022

Šventinis koncertas

KALĖDINĖ DOVANA 2022

Gruodžio 27d. 19val.

Klaipėdos „ ŽVEJŲ“ rūmai

Mielieji, bręsta neįtikėtino dydžio įvykis….

Kad visiems būtų GERIAU!

Kad visiems būtų LINKSMIAU ir GRAŽIAU!

Kad visi šventiniame laikotarpyje sulauktų KALĖDINIŲ DOVANŲ – GRUODŽIO 27d. KLAIPĖDOS „ŽVEJŲ“ rūmuose Jūsų laukia didžiulis siurprizas, kurį Jums ruošia garsus artistų būrys, dailininkai, scenografai ir režisieriai.

Visų pirma – į Klaipėdą atsvyksta KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS, koncertavęs daugelyje pasaulio šalių, įrašęs ne vieną CD su pasaulinio garso dainininkais.  Akompanuojant orkestrui dainuos puikūs Lietuvos dainininkai LIUDAS MIKALAUSKAS ir EUGENIJUS CHREBTOVAS.

Na ir LABAI turėtų pradžiuginti žiūrovus  KAUNO VALSTYBINIO MUZIKINIO TEATRO BALETO TRUPĖ sušokdama garsųjų KANKANĄ ir kt.

Antroje koncerto dalyje pasirodys gerai žinomas žiūrovams „ŽVAIGŽDŽIŲ KVARTETAS“ , VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS ir koncerto pabaigai su linksmiausiomis savo dainomis pasirodys nepamirštama legendinė grupė „VAIRAS“.

Visi kas buvo pernai „KALĖDINĖS DOVANOS“ koncerte puikiai prisimena to koncerto nuotaiką ir puikią „AURĄ“ tvyrojusią „Žvejų“ rūmų salėje. O taip pat prisimena ir LIUDO MIKALAUSKO pažadą būti šioje salėje tą pačią dieną ir tuo pat metu. Tai štai, LIUDAS  kad ir kiek būdamas šiuo šventiniu laikotarpiu užimtas – tęsi duotą pažadą ir atvykstą į Klaipėdą.

Na, o Jūs, MIELI ŽIŪROVAI, turite vienintelę galimybę dalyvauti šioje nepakartojamoje šventėje. Netikit? Pasiteiraukite pernai apsilankiusių „KALĖDINĖS DOVANOS“ koncerte.

Tik nesusipainiokite su kitais renginiais.  „KALĖDINĖ DOVANA 2022 „ vyks š.m. gruodžio 27d. 19val. Klaipėdos „ŽVEJŲ“ rūmuose.

Perskaitę šia informaciją, paskubėkite į BILIETAI.LT kasas. Juk tai puiki dovana švenčių proga ne tik sau, bet ir savo artimiesiems!

DAUGIAU