Šventinis Ledo Šou

Šventinis Ledo Šou

Kviečiame nepraleisti progos Naujųjų Metų išvakarėse pasinerti į šventinę atmosferą ledo šou renginyje, į kurį visus dailiojo čiuožimo gerbėjus pakvies profesionalūs čiuožėjai pasiruošę padovanoti nepamirštamas akimirkas ir puikią nuotaiką. Renginyje, skirtame visai šeimai, žiūrovai išvys tarptautinių Grand-Prix turnyrų prizininkų ir laimėtojų bei Jaunimo Žieminių olimpinių žaidynių dalyvių  įspūdingus tiek individualius pasirodymus, tiek porinius šokius ant ledo.

Viso renginio metu žiūrovai galės miegautis puikiais pasirodymais, kuriuos lydės muzikos ir šviesų elementai, o taip pat vizualiniai atvaizdai ant didžiulio ekrano, papildantys spalvingais vaizdiniais kiekvieną parodomąjį šokį. Be įprastinių šuolių, apsisukimų ir kitų dailiojo čiuožimo elementų šou programa yra papildyta ir akrobatiniu pasirodymu, kuris renginio svečiams padovanos papildomas ryškias emocijas. 

Suteikite galimybę sau ir savo artimiesiems pasinerti į Naujametinę atmosferą šiame nuostabiame ledo šou renginyje, kuris Jus priartins prie mėgstamiausios ir laukiamiausios šventės pradžios.

Renginys bus vedamas patyrusio profesionalaus vedėjo.

Lauksime Jūsų gruodžio 31 d. Vilniaus Pramogų Arenoje.

 

1

DAUGIAU