Šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“

Šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“

Turintys mažesnį nei 20% darbingumą ir vienas lydintis asmuo įleidžiami nemokamai.

Pirmą kartą Baltijos šalyse – amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI. Visą gruodžio mėnesį, savaitgaliais Pakruojo dvare veiks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas. Daugiau nei 20 teminių šviesos instaliacijų iš specialiai Kinijoje sukurtų šilko žibintų. Teatralizuoti Lietuvos ir Kinijos aktorių šou, Kinijos menininkų ir amatininkų dirbtuvės, Rytų virtuvės skoniai ir šventinė mugė.

Magiška šviesos kelionė kupina Rytų egzotikos bei XIX a. dvaro romantikos prasidės lapkričio 24 d. ir vyks iki sausio 6 d. kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį bei gruodžio 25 – 26 dienomis. Dėmesio! Bilietas galioja vieną pasirinktą dieną.

Pakruojo dvaro Baronas su visa šeima apsilankė tolimuosiuose Rytuose ir liko pakerėtas iki šiol dar neregėtų magiškų dalykų. Pažintis su kitomis kultūromis itin mėgstančiam Baronui teko garbė patirti neeilinę šviesos šventę.

Visi tenykščiai gyventojai kartą metuose susirenka pasisemti stebuklingos energijos iš žemės, vandens bei oro būtybių ir net paties ugnies valdovo drakono pavidalus gavusių milžiniškų žibintų. Bet labiausiai Baronui patiko, kad pažiūrėti šių įstabių kūrinių rytiečiai susirenka su visa šeima iš tolimiausių kampelių. Šventiškai nusiteikę jie dalyvauja vaidinimuose, ragauja skaniausius vietos valgius ir žiemos tamsybių metu drauge sukuria neapsakomą šviesos oazę.

Todėl Pakruojo Baronas šią žiemą nusprendė tokią šventę surengti ir savo dvare bei sukviesti į ją visus, ką tik pasieks ši žinia.

Festivalio lankytojai laukiami:

V 16.00 – 20.00 val.

VI 15.00 – 22.00 val.

VII 15.00 – 20.00 val.

Daugiau informacijos: info@pakruojo-dvaras.lt

DAUGIAU