TAI – MES

TAI – MES

Spalio 23 d. 18:00, Šv. Kotrynos bažnyčia

TAI – MES

Festivalio uždarymo koncertas!

Šių metų tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ finaliniam koncertui pasirinkti išskirtiniai pasirodymai, kuriuose vienoje scenoje susitinka tėvai, vaikai ir seneliai! Būtent šiame „Tai – Mes“ uždarymo koncerte, Šv. Kotrynos bažnyčioje vienoje scenoje bus galima išvysti Andrijauskų Trio, Aidą Giniotį atliekant kūrinius su sūnumi Ignu bei Dalią Vaicenavičienę dainuojant su visa šeima.

Milda ir Teresė Andrijauskaitės – talentingos merginos unikaliais balsais, kilusios iš Zarasų, grupės „Baltos varnos“ įkūrėjos. Ryškiai suspindėjusios Laumių vaidmenyse miuzikle „Eglė Žalčių karalienė“ ir televizijos muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“. Savitumu ir grynumu išsiskiriančios merginos daugeliui tapo atradimu. Scenoje seserys pasirodymą surengs su tėčiu – Gintaru  Andrijausku, kuris ne tik charizmatiškas kūrėjas, bet ir grupės „Sadūnai“ muzikantas, vadovaujantis Zarasų kultūros centro kapelai „Čir vir vyrai“.   Andrijauskų Trio – dvi dukterys ir tėtis – iki šiol daugiausia muzikuodavo per šeimos šventes, tačiau pastaraisiais metais atlikėjai rengia bendrus pasirodymus ir vienas iš jų būtent festivalio uždarymo koncerte!

 

Vaicenavičių šeimoje muzikuoja, kuria ir tėvai, ir visi šeši vaikai. Mėgstama įvairių stilių muzika: nuo autentiško folkloro iki džiazo, roko. Festivalio ,,Tai – aš“ šeimų koncerte Vaicenavičiai dalyvaus jau antrą kartą. Šiais metais savo kūrybos dainomis pasidalins tėtis Rimantas, multiinstrumentalistas Julius, populiarios grupės ,,Kūjeliai“ narys, pastaraisiais metais aktyviai autorinius romansus, dainuojamąją poeziją pradėjusi kurti mama Dalia. Vyriausias sūnus Juozas muzikuojantiems šeimos dainų autoriams pritars smuiku ir gitara, o jauniausia dvylikametė Elzė uždainuos su ukulėle. 

Koncerto dalyviai:

Teresė Andrijauskaitė, Milda Andrijauskaitė, Gintaras Andrijauskas

Aidas Giniotis su sūnumi Ignu

Dalia Vaicenavičienė su vyru ir sūnumis

 

Kviečiame įsigyti bilietus į koncertus palankiausia kaina. Vėliau bilietai brangs.

Apie festivalį

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ tai: bendruomeninės, tarpkultūrinės kūrybinės laboratorijos jauniesiems dainų ir tekstų autoriams, atlikėjams, po Lietuvos miestelius ir į kaimynines šalis keliaujantys koncertiniai ekipažai, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje bei jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai bardiškos muzikos gurmanams… sekite naujienas https://www.facebook.com/festivalis.tai.as

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

 

Renginio metu prašome laikytis naujausios Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytos tvarkos.

Renginyje dalyvavimas tik su Galimybių pasu.

 
Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
10 % nuolaida senjorams, studentams.
20 % ne5galiesiems.DAUGIAU