Tarptautinė meno mugė ArtVilnius’19

Tarptautinė meno mugė ArtVilnius’19

 

Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’19” vyks gegužės 30-birželio 2 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

 

Didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse šiemet lankytojams rengia plačią programą, kurioje 60 galerijų, 250 menininkų iš 20 šalių bei tūkstančiai intriguojančių ir įkvepiančių kūrinių, išskirtiniai susitikimai su meno žvaigždėmis, įdomios diskusijos ir įtraukianti edukacinė programa.

Mugės rengiama programa yra labai plati, todėl čia įdomiai laiką praleis kiekvienas lankytojas, net ir patys mažiausi. „ArtVilnius“, tai yra išskirtinė galimybė vienoje vietoj pamatyti tiek daug meno kūrinių ir iš jų gausos įsigyti labiausiai patikusius.

 

Meno mugės „ArtVilnius’19” šalis viešnia bus Prancūzija, ypatingas dėmesys bus skirtas Prancūzijos šiuolaikinio meno scenos pristatymui. „ArtVilnius’19“, tradiciškai, šalia pagrindinės galerijų programos, organizuoja ir daugiau projektų bei renginių: tarptautinė instaliacijų, skulptūrų ir performansų paroda „Takas“, renkami geriausi menininkai ir galerijos, organizuojamos diskusijos. Specialioje projektų zonoje meninius projektus pristatys meno institucijos. Ypatingasis mugės partneris „Lewben Group“ pristatys meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdomą tarptautinių menininkų ekspoziciją, kurioje pasaulinio garso vardai.

Daugiau informacijos: www.artvilnius.com

 

MUGĖS DARBO LAIKAS

 

Gegužės 30 d. (ketvirtadienis) įėjimas su bilietais nuo 15.00–20 val.

Gegužės 31 d. (penktadienis) 11.30–20 val.

Birželio 1 d. (šeštadienis) 11.30–20 val.

Birželio 2 d. (sekmadienis) 11.30–18 val.

 

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Projektą globoja: Vilniaus miesto savivaldybė

DAUGIAU