Tarptautinė meno mugė ArtVilnius’20

Tarptautinė meno mugė ArtVilnius’20

11-oji tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’20” vyks spalio 2-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„ArtVilnius“ yra vienintelė šiuolaikinio meno mugė Lietuvoje ir didžiausias vizualiųjų menų renginys visame Rytų Europos regione. Šiais metais meno mugėje dalyvaus 50 galerijų ir 200 menininkų iš 10 šalių, bus pristatytos privačios tarptautinės meno kolekcijos, instaliacijų, skulptūrų ir performansų paroda „Takas“. LRT studijoje vyks diskusijos, paskaitos ir pristatymai, susitikimai su meno žvaigždėmis. Šių metų mugės naujovė – performansų meno scena, kurioje mugės metu vyks garsių menininkų pasirodymai.

Specialioje „ArtVilnius’20” projektų zonoje projektą pristatys Krokuvos šiuolaikinio meno muziejus MOCAK, „Lewben Art Foundation“, Šiuolaikinio meno centras ir Jono Meko vizualiųjų menų centras.

Po pertraukos į „ArtVilnius’20“ sugrįžta pasaulinio garso menininkas ir džiazo virtuozas Vladimiras Tarasovas, savo individualius projektus rodys pirmą kartą mugėje dalyvausiantys  ir Lietuvą užsienyje garsinantys menininkai Donatas Jankauskas-Duonis bei Augustas Serapinas.

Mugėje bus pristatyta plati fotografijos programa. Joje – garsaus latvių menininko Arnis Balčus ir Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančio lietuvio Vytenio Jankūno solo projektai. Galerijos savo stenduose pristatys nemažai Lietuvos fotografijos klasikų – Algimantą Aleksandravičių, Rimantą Dichavičių, Remigijų Treigį, Violetą Bubelytę ir kitus.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, globėja – Vilniaus miesto savivaldybė, mecenatas  advokatų kontora „Cobalt“.

Daugiau informacijos: www.artvilnius.com

 MUGĖS DARBO LAIKAS

Spalio 2 d. (penktadienis)  įėjimas su bilietais 14.00–20 val.
Spalio 3 d. (šeštadienis)                                  11.30–19 val.
Spalio 4 d. (sekmadienis)                               11.30–18 val.

Bilietų kaina studentams, senjorams, moksleiviaims ir žmonėms su negalia, kurių bazinis darbingumas 25-55%   – 6 Eur

 

Nemokamas įėjimas – vaikams iki 7 metų, VDA studentams, žmonėms su negalia, kurių bazinis darbingumas 0-25 % su 1 lydinčiu asmeniu.

DAUGIAU