Tarptautinis muzikos festivalis ”Visagino country 2021”

Tarptautinis muzikos festivalis ”Visagino country 2021”

Kviečia 29 – tasis tarptautinis muzikos festivalis VISAGINO COUNTRY

Šiemet rugpjūčio 20, 21 dienomis bene seniausias Lietuvos festivalis vėl pakvies muzikos gurmanus saugiai ir smagiai palydėti vasarą.

Du vakarus skambės įtraukianti šalies ir užsienio atlikėjų muzika. Smagiais kūriniais ir humoru džiugins pasiilgta kaimiškos muzikikės grupė „Jonis”, „country tėvas” Virgis Stakėnas, be geriausių savo dainų, būtinai pagros ir kažką naujo, tikime, kad šiemet sulausime atlikėjų, kurie negalėjo atvykti pernai, tai – Hallur Joensen iš Farerų salų, „Alabama” iš Lenkijos, laukiame ir JAV atstovų. Visą vakarinių koncertų programą paskelbsime atskirai.

Dienos metu vyks festivalį lydintys renginiai, įvairios pramogos vaikams ir suaugusiems, šurmuliuos tradicinė prekybinė mugė, kur savo produkciją Jums pristatys tautodailininkai, tautinio paveldo meistrai, įvairių maisto produktų gamintojai. Gardžiais įvairių kraštų valgiais pamaitins ir gėrimais atgaivins bei maloniai aptarnaus šauniosios lauko kavinių šeimininkės.

Ieškančių nakvynės, šalia stadiono lauks svetingi palapinių miestelio šeimininkai. Čia įsikurs ir didžiųjų šalies miestų kantri fanų klubų nariai su šeimomis. Palapinių miestelio gyventojai festivalio dienomis tampa kantri bendruomene – čia ne tik ilsimasi, bet ir vaišinamasi arbata, dalijamasi įspūdžiais bei dainomis. Palapinių miestelio šeimininkų organizuojamas kantri sriubos virimo bei degustavimo ritualas sulaukė ragautojų pripažinimo ir tapo dar viena gražia tradicija.

Atvykę ir prisijungę prie skrybėlėtųjų, galėsite mėgautis gyva muzika, draugiška atmosfera, nuostabia gamta bei ežero gaiva. Ir nesvarbu kiek jums metų – visi atrasite sau kažką įdomaus,  turiningai bei smagiai praleisite dar vieną puikų besibaigiančios vasaros savaitgalį, o atsisveikindami pažadėsite vieni kitiems kitąmet vėl čia susitikti!

Sekite mūsų naujienas svetainėje www.visaginocountry.lt bei facebook paskyroje. 

Susitikime rugpjūčio 20, 21 d. festivalyje „Visagino country 2021“!

1

DAUGIAU