Teatralizuotas vyrų vokalinės grupės ”Quorum” koncertas vaikams ir ne vaikams pagal Sigito Gedos eiles

Teatralizuotas vyrų vokalinės grupės ”Quorum” koncertas vaikams ir ne vaikams pagal Sigito Gedos eiles

“Quorum” Dainų karuselė (vaikams ir ne vaikams)
Teatralizuotas koncertas pagal S.Gedos eiles

Vaikiškos ir ne visai vaikiškos dainos suskambės pačiu įdomiausiu būdu – a cappella, o jas padainuos profesionalus vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“.

Netikite, kad koncerte galima apsieiti be muzikos instrumentų ir nenuobodžiauti? Užsukite į „Quorum“ atliekamų dainų karuselę ir įsitikinsite, kad jiems dainuojant jokių instrumentų nė nereikia. Bet nenustebkite, jeigu ausys išgirs tromboną ar marimbą. Mušamuosius tai tikrai girdėsite, bet visa tai tebus apgaulė! Skambės tik šeši vyriški balsai ir labai labai gražios dainos. Tas dainas žinos vaikai, tėveliai ir seneliai, o dar nežinantys susipažins su jomis ir jau niekada nebepamirš.

Kartu su “Quorum” pasisvečiuosime šviesiame poeto Sigito Gedos poezijos pasaulyje, sulipdytame iš būtų ir nebūtų dalykų. Suaugusieji čia pasijus vaikais, o vaikai galės pabūti kaip suaugę. Tuo pačiu prisiminsime ir paminėsime poeto 75-ąsias gimimo bei 10-ąsias mirties metines. Poetas sakydavo, jog kurdamas eiles girdi muziką. Mes dainose girdėsime nepakartojamas jo eiles apie baltąją varnelę, du mažus baltus pingvinus, karakumų asilėlį, senas mašinėles, riešutų žydėjimą ir dar daug kitų. Žinomas dainas dainuos kontratenoras Laimonas Bendaravičius, tenorai Andrius Bartkus, Marius Turlajus, baritonas  Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas ir beatbox’eris Šarūnas Navickas.
Šis teatralizuotas koncertas bus išskirtinė galimybė ir mažiems, ir dideliems susipažinti su žmogaus prigimčiai artimiausiu – dainavimu a cappella.

Ansambliui “Quorum” jau 13 metų. Laikui bėgant jo sudėtis keitėsi, tačiau pavadinimas ir reikšmė liko tokie patys. “Quorum” tai ne choras, o minimalus dainininkų skaičius, kurio užtenka, jog a cappella dainuojama muzika gerai skambėtų. Pasitelkę vokalinę perkusiją – beatbox’ą, ansamblio dainininkai savo balsais sukuria nepakartojamą, beveik instrumentinį skambesį,

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 3€ nuolaida vaikams
– 5€ bilietas perkant 5 ir daugiau bilietų vaikams
– 20€ bilietas šeimai (vienam suaugusiam ir dviems vaikams. Vaikams neužimant papildomos vietos)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU