Terry & DanyMuse

Terry & DanyMuse

Pirmą kartą Lietuvoje, Kovo 22 dieną, sostinės koncertų salėje „Compensa“ įvyks projekto “PESNI” finalistų atlikėjų koncertas.

Projektas „PESNI“ – geriausi hitai, grandiozinis šou, ir svarbiausiai – kokybiška autorinė muzika. Geriausios garsų įrašų studijos is „BLACK STAR“ su Timati, ir „MALFA“ su legendiniu Maksimu Fadeevu susijungė, tam, kad padovanotų gerbėjams geriausias dainas, bei naują skambesį.

Pasitikite projekto „PESNI“ atlikėjų ir naujų „BLACK STAR“ – Terry ir Dany Muse.

Terry – pirmojo šou „PESNI“ sezono nugalėtojas. Nuo pat jaunystės vaikinas pradėjo domėtis muzika ir vystyti savo talentą. Po to, kai Olegas sužinojo apie šou transliaciją per „TNT“, vaikinas vienareikšmiškai nusprendė sudalyvauti. Atlikus savo kūrybos dainą, muzikantas pakerėjo teisėjų širdis ir praėjo atranką. Finale Oleg Ternovoj pralenkė Maksą Svoboda ir laimėjo šou “PESNI” pirmą sezoną ir pagrindinį penkių mln. rublių prizą.

Dany Muse – jaunas, talentingas, charizmatiškas dalyvis šou „PESNI“. Atlikėjas ne tik dainininkas, bet ir talentingas kompozitorius: projekto metu jis įsisavino mušamuosius priedui prie gitaros ir fortepijono.

Nepraleiskite ypatingą ir naują pasirodymą jaunų „BLACK STAR“ žvaigždžių – jau kovo 22 dieną – Vilniuje!

– 15% akcija iki gruodžio 31 d. imtinai

* pasirinkite kainos kategoriją “15% nuolaida”

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU