Teskamba Naujieji

Teskamba Naujieji

Paskutinis senųjų metų vakaras. Paskutinės valandos, kurias norisi praleisti kažkaip ypatingai-šventiškai, džiugiai, gražioje aplinkoje ir malonioje draugijoje.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė sopranas Julija Stupnianek-Kalėdienė, baritonas Dainius Puišys, pianistė Nijolė Baranauskaitė ir moderatorė Irena Žilinskienė pasirengę įgyvendinti jūsų lūkesčius. Tai atlikėjai, užburiantys nuoširdžiu muzikavimu, sutraukiantys pilnas sales klausytojų ir paliekantys jų širdyse neišdildomus įspūdžius. Tai gražiausiomis spalvomis spindintys balsai, muzikos elegancija, grakštumas. Tai tikra  muzikinė puota.

Naujametinį vakarą, šventiškai pasipuošusioje Lietuvos Mokslų Akademijos salėje, skambės aukso fondo gražiausios, populiariausios, pamėgtos operų ir operečių arijos, duetai, neapolietiškos dainos: F. Lehar „Linksmoji našlė“, W. A. Mozart „ Don Žuanas“, „ Užburtoji fleita“, G. Bizet „Karmen“, G. Donizetti „Meilės eliksyras“. -tai tik dalis nuostabios programos, kurią parengė ir dovanos aukščiausio profesionalumo atlikėjai.

Praleiskime paskutinį senųjų metų vakarą kartu. Teskamba, tespindi, tedžiugina Naujieji.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 
– 4€ nuolaida studentamas, senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU