TIMATI su nauja programa ”Pokolenie”

TIMATI su nauja programa ”Pokolenie”

Rusijos hip  hop‘o bei r‘n‘b muzikos orifėjas Timati po dviejų metų pertraukos grįžta į Lietuvą su nauja programa „Pokolenie“!

Praeitą kartą „Pramogų arenoje“ atlikėjas surengė išskirtinį koncertą. Tačiau pažada, kad šį kartą bus dar geriau. Prie naujosios programos dirbo dešimtys žmonių ir pats Timati atidavė visą save – šiuo koncertu atlikėjas pasakoja savo muzikinio kelio istoriją.

2006-aisiais metais Timati įkūrė „Black Star“ prodiusavimo įmonę. Ji daugeliui jaunų atlikėjų atvėrė duris ir suteikė galimybę atrasti save bei tapti naujosios kartos žvaigždėmis. MOT, Egor Krid, L’ONE yra puikiai visiems žinomi vardai ir tai tik labai maža dalis atlikėjų, kuriems Timati padėjo atrasti savo kelią.

Timati visada lieka ištikimas sau – lyriškos, sarkastiškos, pašiepiančios dainos yra atlikėjo vizitinė kortelė. Tai atlikėjui padėjo atrasti kelią į gerbėjų širdis ir ten pasilikti.

Koncerto metu Timati savo gerbėjams Lietuvoje žada atlikti garsiausius savo kūrinius ir naujausius hitus.

Paskubėk įsigyti pirmuosius bilietus, nes jie tikrai brangs!!
 

Perkant staliuko bilietą įgyjamas visas stakliukas.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
(jaunesni turi būti lydimi suaugusio asmens)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU