UGNINGAS SUPER HITŲ HELOVYNAS SU NOISY PARTY

UGNINGAS SUPER HITŲ HELOVYNAS SU NOISY PARTY

Švęskime Helovyną ugningai su Noisy Party super hitų projektu. Tai puikus geros nuotaikos ir energijos užtaisas įvairaus amžiaus melomanams ir muzikos mylėtojams.

Nėra tinkamesnio garso takelio Helovynui nei legendinės grupės AC/DC hitų  Highway to Hell. O jis tikrai nuskambės šeštadienį 8d. Restorane Seni Vartai . Maloniai kviečiame  savo sielas nunešti į šį renginį su šypsena ir Helovyno atributika.

Puikios nuotaikos kūrėjai – gitaros virtuozas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ koncertuojantis kartu su  „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „AC/DC PROJECT“ ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“ ugningai ir energingai atlieka legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Slade“, „Beasty Boys“, Cheap Trick, Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, Billy Idol, Electric Light Orchestra , Depeche Mode, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u. Mes kuriame puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę. Restorane Seni Vartai užkūrsime tikrą pasaulio roko hitų pirtį !

WWW.NOISYPARTY.LT 

https://www.youtube.com/watch?v=SaEcJvMuayU

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~21:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos:
– perkant 10 ir daugiau bilietų

DAUGIAU