UGNINGAS SUPER HITŲ VAKARĖLIS SU ”NOISY PARTY”!

UGNINGAS SUPER HITŲ VAKARĖLIS SU ”NOISY PARTY”!

Atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 30 d.
Pranešame, kad keičiasi data renginio „Ugningas super hitų vakarėlis su ”Noisy Party”!“, kuris turėjo įvykti 2022 m. spalio 7 d. Vilniuje yra perkeltas į 2022 m. spalio 8 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome užpildyti grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki rugsėjo 16 d.
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus
 

UGNINGAS SUPER HITŲ VAKARĖLIS SU NOISY PARTY“ !

Noisy Party sudrebins nArauti sienas. Puikios nuotaikos kūrėjai – gitaros virtuozas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ koncertuojantis kartu su  „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „AC/DC PROJECT“ ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“ ugningai ir energingai atlieka legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Slade“, „Beasty Boys“, Cheap Trick, Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, Billy Idol, Electric Light Orchestra , Depeche Mode, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u. Mes kuriame puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę. nArauti užkūrsime tikrą roko hitų pirtį !

Maloniai kviečiame visus draugus ir roko klasikos fanus ne tik linksmai pasiausti, bet ir įsiamžinti vaizdo klipe bei dalyvauti konkurse !!

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 

Durys atidaromos: 20:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– perkant 10 ir daugiau bilietų
DAUGIAU