Ukrainos trumpų filmų programa II (Skalvija)

Ukrainos trumpų filmų programa II (Skalvija)

Programą sudaro:
 
Naktinis greitasis traukinys
Nichnyy shvydkyy
 

Rež. Marina Artemenko, Oksana Artemenko 2019 Ukraina liet. subt. 26 min.

Naujųjų metų naktį žurnalistė Tania patenka į visiškai pilną traukinį. Kitas keleivis jai užleidžia vietą patikėjęs, kad ši esanti chirurgė ir rytoj atliekanti svarbią operaciją. Tačiau Tanios kupė sėdi neblaivus teisininkas Tolia, kuriam, traukiniui stabdant, lagaminas nupjauna pirštą. Dabar Tania turi išgelbėti nukentėjusiojo gyvybę.

Liūdni portretai
Sumni portret

Rež. Vitalij Kikot 2021 Ukraina liet. subt. 29 min.

Trys provincijos miestelio gyventojai dirba mažame prekybos centre. Paša ir Hrihorijus – apsaugos darbuotojai, Anželika aptarnauja kasoje. Paša gyvena su Anželika, tačiau jų santykiai žlunga. Jis pavydi Hrihorijui, su kuriuo ji lyg tyčia dirba naktinėje pamainoje ir sugalvoja planą, kaip iš naujo sužavėti  mylimąją.

Pelikano dėsnis
Zakon pelikana

Rež. Jevhenija Fikarra 2016 Ukraina liet. subt. 21 min.

Ukrainos rytai. Maža mergaitė ir jos tėtis slepiasi rūsyje su kitais žmonėmis, tarp jų yra berniukas, kuris neteko tėvų. Mergaitė bando su juo susidraugauti, tačiau kelią į jų draugystę užkerta daugybė kliūčių.

 

 

Ukrainos filmų savaitgalio programoje pristatomi trumpametražiai šiandien kuriančių, debiutuojančių režisierių filmai ir specialusis istorinės dramos „Juodas varnas“ seansas.

Organizatorius labdaros fondas „Torban“.

1

DAUGIAU