UŽDARAS VAKARAS Persona grata Haroldas MACKEVIČIUS

UŽDARAS VAKARAS Persona grata Haroldas MACKEVIČIUS

Kas dar nežinote, kas yra „Uždaras vakaras persona grata“ – pristatome. Tai intelektualus, jaukus ir nuoširdus pokalbių vakaras, kuriame nuo 2012 m. apsilankė žymiausi šalies menininkai – aktoriai, režisieriai, dainininkai bei dailininkai. Tarp kurių visiems puikiai pažįstami – Jurgis Didžiulis, Marijonas Mikutavičius, Gintaras Varnas, Aidas Giniotis, Marius Ivaškevičius bei daugybė kitų.

Gegužės 3 d. 19.00 val. VDU teatre įvyksiančiame uždarame vakare – persona grata lietuvių humoristas, TV laidų prodiuseris, vienas iš laidos „Dviračio šou“ kūrėjų. Jį kalbins renginio moderatoriai ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Alfredas CHMIELIAUSKAS ir filosofas, politikas Arūnas GELŪNAS

Klausimai iš vaikystės, suktas klausimas, klausimas iš toli – ir dar daugybė kitų intriguojančių, paprastų, intelektualių ir netikėtų klausimų, kurie ir suteikia šiam vakarui išskirtinumo. „Kurdami uždarus vakarus – siekėme plačiai auditorijai intelektualios pramogos forma pristatyti žymiausius ir įtakingiausius kultūros veikėjus. Tai amerikietiško televizinio „Talk show“ pagrindu paremti pokalbių vakarai, kurių tikslas – per asmenybę atskleisti Lietuvos kultūros aktualijas, naujus požiūrius.“ – teigia aktorė, VDU teatro vadovė Goda Piktytė.

Uždaro vakaro metu – VDU Vaidybos programos studentų muzikinis pasirodymas.

VDU studentams ir darbuotojams – įėjimas nemokamas.

DAUGIAU