Užupio dramos teatras. Haroldas ir Modė. Premjera

Užupio dramos teatras. Haroldas ir Modė. Premjera

Haroldas ir Modė

Legendinio spektaklio „Haroldas ir Modė“ premjera!

Šį teatro sezoną Užupio dramos teatras pristato premjerą – spektaklį „Haroldas ir Modė“ pagal Koleno Higinso ir Žano Klodo Karjero pjesę.

„Haroldą ir Modę“ pirmą kartą Lietuvoje prieš beveik 40 metų pastatė režisierė Dalia Tamulevičiūtė. Ji neabejotinai yra viena reikšmingiausių teatro kūrėjų, pedagogė, palikusi ryškų pėdsaką ir daug lėmusi Lietuvos teatro raidoje. Iki šių dienų gyvas D. Tamulevičiūtės atminimas. Ši moteris visam laikui išliks viena svarbiausių asmenybių Lietuvos teatro režisūros istorijoje. Jos statyti spektakliai sulaukdavo neįtikėtino publikos dėmesio ir populiarumo.

Legenda tapęs pjesės „Haroldas ir Modė“ pastatymas – vienas įsimintiniausių jos darbų, kurį sausakimšose salėse ne vienas yra žiūrėjęs po kelis kartus. Jaunimo teatre spektaklis buvo rodytas bene 300 kartų.

Būtent D. Tamulevičiūtės garbei Užupio dramos teatro režisierė Rita Urbonavičiūtė sumanė prikelti šią pjesę naujam gyvenimui. Haroldo ir Modės vaidmenims tinkančių aktorių paieška užtruko gana ilgai, ir pagaliau juos radusi, režisierė šį sumanymą gali įgyvendinti. Su Užupio dramos teatro ir kviestiniais aktoriais šiuo metu R. Urbonavičiūtė intensyviai dirba ir stato neįprasto bei netikėto siužeto Haroldo ir Modės istoriją, kuri tebėra aktuali ir šių dienų žmogui.

Spektaklio premjera įvyks rugsėjo 28 dieną, likus dviem dienoms iki 79-ojo Dalios Tamulevičiūtės gimtadienio. Spektaklis plačiajai publikai bus rodomas Teatro Saloje, S. Stanevičiaus g. 24, Vilniuje.

Režisierė
Rita Urbonavičiūtė

Vaidina
Rimanta Krilavičiūtė, Paulius Dragūnas, Greta Dovydaitytė, Povilas Liubinas, Saulius Čėpla, Indrė Stonytė, Justas Vanagas, Jurijus Mumyga

Vieta
Teatro Sala, S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
http://www.teatrosala.lt

Spektaklis skirtas N-16.

Bilietų galite įsigyti visose BILIETAI LT platinimo vietose ir Teatro Saloje likus 1 val. iki spektaklio. Bilietų rezervacija telefonu: +370 670 97832 arba el. p. uzupisdramosteatras@gmail.com.

Apie spektaklį
http://www.uzupioteatras.lt/haroldas-ir-mode.html

Užupio dramos teatro repertuaras
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/repertuaras-65449/

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N – 16
Pertraukos: 1
Nuolaidos:

– 30% 1 bil. studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 30% 1 bil. su ISIC ir ITIC (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 20% 2 bil. su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
– 30%  1 bil. su skrajute (kontrolės metu pateikti skrajutę)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
DAUGIAU