VAIKŲ DAILĖS PLENERAS „KARALIUS MINDAUGAS“

VAIKŲ DAILĖS PLENERAS „KARALIUS MINDAUGAS“

Liepos 5 d., ketvirtadienis, 15 val.

Vaikų dailės pleneras „Karalius Mindaugas“ ir kūrybinė akcija, skirta Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti

Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai (Žemaitės g. 102) 

Liepos 5 d. 15 val. prie Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namų (Žemaitės g. 102) vyks kūrybinė akcija-vaikų dailės pleneras „Karalius Mindaugas“, skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

Renginys suburs mažuosius dailininkus ir smalsuolius, neabejingus kūrybai, pažinimui ir bendravimo džiaugsmui. Vaikai tobulins savo meninius įgūdžius piešdami Karalių Mindaugą, Lietuvos ar valdovo simbolius, išmoks, sužinos ir prisimins daug naujų dalykų dalyvaudami „Mini protmūšyje“ ir puikiai praleis laiką bendraudami su savo bendraamžiais.

Priemonėmis, reikalingomis veiklai, pasirūpina organizatoriai. Šauniausieji dailininkai ir „Mini protmūšio“ dalyviai bus apdovanoti.

Akciją-plenerą organizuoja Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių skyrius ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas.

Su vaikais žais, pieš, bendraus Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių skyriaus vedėja Inta Skeivienė, kultūrinių renginių organizatorė Irena Volodienė ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialo bibliotekininkė Roma Dovydaitienė.

DAUGIAU