VAIZDO SKAMBUTIS

VAIZDO SKAMBUTIS

Artėja gražiausios metų šventės. Bet, deja, šiemet jos kitokios. Tačiau svajonėms lemta išsipildyti! Net ir „on-line“! Pasirinkite Kalėdų senelio asmeninį vaizdo skambutį arba specialiai jums sukurtą video sveikinimą ir į Jūsų namus atkeliaus stebuklai. Profesionalūs aktoriai, dekoracijos, suasmenintas vaizdo skambutis ar vaizdo vaizdo sveikinimas ir šventinė nuotaika garantuota.

Kalėdų senelio vaizdo skambučių ir asmeninių vaizdo sveikinimų skaičius ribotas.

 

Asmeninis Kalėdų senelio vaizdo skambutis – tai galimybė sulaukti skambučio iš paties Kalėdų senelio. Šią staigmeną Jūsų vaikas (-ai) atsimins ilgai.

Būtina pasirinkti vaizdo skambučio datą ir laiką. Skambučių skaičius ribotas.

Įsigijus bilietą užpildykite anketą apie jūsų vaiką (-us) Kalėdų senelio stebuklingam sveikinimui paruošti: bit.ly/VaizdoSkambucioAnketa

Maksimalus asmenų, kuriems skirtas asmeninis vaizdo skambutis, skaičius – 3.

Vaizdo skambučiai vyks „Zoom“ platformoje (www.zoom.com).

Vaizdo skambučio nuorodą Kalėdų senelis atsiųs į jūsų el.paštą likus 24 val. iki Jūsų pasirinkto skambučio datos.

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
 

Įsigijus bilietą užpildykite anketą apie jūsų vaiką(us) Kalėdų Senelio stebuklingam sveikinimui paruošti: bit.ly/VaizdoSkambucioAnketa

Vaizdo skambučiai vyks „Zoom“ platformoje (www.zoom.com).

Vaizdo skambučio nuorodą Kalėdų Senelis atsiūs į jūsų el.paštą likus 24 val. iki Jūsų pasirinkto skambučio datos.

DAUGIAU