Vakaras su aktore NIJOLE NARMONTAITE | VILNIUS

Vakaras su aktore NIJOLE NARMONTAITE | VILNIUS

Vakaras su aktore

NIJOLE NARMONTAITE

Lapkričio 20d. 19 val.

Vilniaus Vaidilos teatre

 

Susitikimas – koncertas „KO NEMATĖ ŽIŪROVAI“

 

NIJOLĖ NARMONTAITĖ populiari kino, televizijos aktorė. 1978-1987 studijavo aktorinį meistriškumą Lietuvos valstybinėje konservatorijoje.

Yra sukūrusi per 30 vaidmenų įvairiuose teatruose, per 10 vaidmenų kino filmuose ir surengusi nesuskaičiuojamą daugybę koncertų, renginių bei asmeninių susitikimų su žiūrovais įvairiose auditorijose Lietuvoje bei užsienyje.

Tačiau Nijolė nepaliauja ir toliau stebinti savo gerbėjų! Jau kuris laikas Nijolė Narmontaitė ėmėsi rašytojos vaidmens.

Savo knygose aktorė su humoru ir ironija pasakoja ne tik aktorių gyvenimo istorijas, bet ir atskleidžia spalvingus nematomų teatro žmonių charakterius. N. Narmontaitės teigimu, naujausia knygų serijos „Ko nematė žiūrovai“ dalis tokia pat kontrastinga, kaip ir pats gyvenimas. Šioje knygoje skaitytojai ras ir iki ašarų sugraudinančių ir garsiai juoktis priverčiančių istorijų.

Vakaras su aktore nijole narmontaite – TAI PUIKIAI PRALEISTAS VAKARAS SU gyvenimo džiaugsmo ir pozityvumo GURU.

Jei dar pridėsime Nijolės pomėgį keliauti po pasaulį – tai „mieli Lietuvos piliečiai!“ – drįstame aiškiai teigti, jog Jūsų laukia susitikimas su puikia aktore, populiaria rašytoja, pagaliau su uolia keliautoja po mūsų planetą. Tad galima sakyti – tiesiog su pasaulio piliete!

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas:  nėra
Nuolaidos: netaikoma

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU