Varšuvos melodija

Varšuvos melodija

KLAIPĖDOS PILIES TEATRAS

Leonidas Zorinas

„VARŠUVOS MELODIJA“

Vienos meilės istorijos studija

Režisierius Alvydas Vizgirda

Scenografijos dailininkė Daina Ališauskaitė-Zinovičienė

Kostiumų dailininkė Aina Zinčiukaitė

Kompozitorius Gintaras Kizevičius

„Varšuvos melodija“ – tai graži, intriguojanti, gili ir tikra meilės istorija, kurią suvaidinti nori kiekvienas artistas.

Pokarinė Rusija. Du jauni žmonės suranda vienas kitą Maskvoje: jis – rusas, atvažiavo iš provincijos mokytis aukštojoje mokykloje, ji – lenkė, studijuoja konservatorijoje. Regis, viskas einasi gerai, tačiau spektaklio personažai vis tik neišlaiko egzaminų svarbiausiose savo gyvenimo kryžkelėse.

Pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Lina Rastokaitė ir Gabrielius Zapalskis. Abiejų aktorių asmenybės yra patrauklios ir išskirtinės. L. Rastokaitė savo heroję Heleną tapo trapiais, trūkčiojančiais, pasteliniais potėpiais, G. Zapalskis Viktorui suteikia daugiau grubių, impulsyvių, žinančio savo gyvenimo tikslą ir prasmę vyro, spalvų.

Mąslumas, emocijos, aktorių tarpusavio bendravimas jausmais ir empatija visada buvo Klaipėdos pilies teatro spektaklių skiriamieji bruožai. Visa tai atrasime ir 54-oje teatro premjeroje.

Šį vaidinimą galima pavadinti sugrįžimų spektakliu, nes abu aktoriai vaidina Vilniaus teatruose, nors savo kūrybinį kelią pradėjo Klaipėdoje.

DAUGIAU