VDFF programa vaikams „Iki mėnulio ir atgal“ (Skalvija)

VDFF programa vaikams „Iki mėnulio ir atgal“ (Skalvija)

Paukščių berniukas

Fugledrengen

Rež. Simon Lereng Wilmont

Dokumentika, Danija, 2019, azerbaidžaniečių k., liet. subt., 22 min.

Reshatas žaidžia su draugais, lanko tėvo kapą, su močiute žiūri senas nuotraukas ir, mamai reikalaujant, ruošia namų darbus. Bet jam maloniausia leisti laiką balandžių augintojo draugijoje. Tėvas berniuką išmokė būti maloniu paukščiams, nes sielos skrieja į dangų ant jų sparnų. Uoliai besimokydamas paukščių auginimo meno, Reshatas atranda, ko iš tikrųjų nori.

Šoku tau

Tańczę dla ciebie

Rež. Katarzyna Lesisz

Dokumentika, Lenkija, 2018, lenkų k., liet. subt., 18 min.

Kiekvieną rytą dvylikametį Viktorą pažadina močiutė. Po pusryčių berniukas keliauja treniruotis į baleto mokyklą, kur su klasės draugais ruošiasi svarbiam pasirodymui. Visi tėvai ten susirinks, taip pat ir Viktoro močiutė. Bet berniukas laukia atvykstant tėvo, gyvenančio užsienyje, ir trokšta, kad šis juo didžiuotųsi.

Debesų sesuo

Wolkenzusje

Rež. Sara Kolster

Nyderlandai, 2019, olandų k., liet. subt., 16 min.

Kes su draugais mėgaujasi vasaros atostogomis leisdami laiką lauko baseine. Ji ką tik baigė pradinę mokyklą ir ruošiasi lankyti vidurinę. Kai mergaitei buvo beveik penkeri, mirė jos vyresnioji sesuo Bo. Kes saugo Bo daiktus, tikėdamasi neprarasti ryšio su seserimi ir baiminasi, kad laikas ištrins jos atminimą. Pokyčiai verčia Kes permąstyti netektį, mergaitė supranta, kad atėjo metas kurti savo pačios istoriją.

Rekomenduojama nuo 11 metų.

DAUGIAU