Veidrodin pažiūrėjus | Kazimieras Jakutis su grupe

Veidrodin pažiūrėjus | Kazimieras Jakutis su grupe

Kazimiero Jakučio koncertas „Veidrodin pažiūrėjus“ 

„Kai visas savo kaukes nusiimi pats – tada esantiems šalia tavęs lengviau nusiimti savąsias“, – sako  bardas Kazimieras Jakutis. Po pandemijos metų dainų autorius ir atlikėjas grįžta į Lietuvos koncertų sales bei kartu su romantinio roko grupe kviečia prisiliesti prie prarasto laiko.  

Kultūros veikėjas, dainų autorius, muzikantas ir atlikėjas Kazimieras Jakutis yra įrašęs ir išleidęs 8 CD/DVD bei 2 knygas. Lyriškos ir melodingos dainos ne vieną klausytoja priverčia sustoti, įsiklausyti ir  išgirsti save. Ne paslaptis, jautresniam klausytojui teks ir ašarą nubraukti koncerto metu. Lietuvos bardas K. Jakutis dainuoti ir groti gitara pradėjo dar paauglystėje būdamas 14-os metų. Žinomas muzikantas koncertuoja Lietuvos miestuose bei kaimuose, yra dažnai pristatomas kaip dainuojamosios poezijos atlikėjas Pagulbis. „Tegul mano dainos pakvies Jus sugrįžti į jaunystę, į saulės nutviekstas dienas ir paragins jomis pasidžiaugti…“ 

Koncerto metu skambės naujos dainos, tarp kurių – ir pati naujausia daina, sukurta šį rudenį pagal K. Jakučio senelio Justino eiles „Veidrodin pažiūrėjus“. Tai – muzikanto naujas bandymas prisiliesti prie savo senelio, gyvenusio ir kūrusio prieš 100 metų, kūrybos. Nuo šio eilėraščio pavadinimo ir kilo turo pavadinimas VEIDRODIN PAŽIŪRĖJUS.  

Atnaujintoje programoje be naujų dainų skambės ir senos, klausytojų pamiltos ir kartu su K. Jakučiu dainuojamos dainos: 

„Serbenta“ https://www.youtube.com/watch?v=LMY8GSEwn2A  
„Iš tos nakties“ https://www.youtube.com/watch?v=WhYwBRm7O-M  
„Nuogas ruduo“ https://open.spotify.com/track/2CMBdLFdhwArcbJIk9ptrY 

 Renginio rėmėjas – https://www.lonas.lt/;

 

1

DAUGIAU