Vidas Bareikis | Reivas su orkestru | Žalgirio arena

Vidas Bareikis | Reivas su orkestru | Žalgirio arena

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis spalio 18 – ąją dieną mini lygiai dešimt metų, kuomet dienos šviesą išvydo jo pirmasis albumas „Panda“. Minėdamas solidžią kūrybinės veiklos sukaktį, atlikėjas savo gerbėjams ruošia didžiausią iki šiol vykusį šou. Jau ateinančių metų vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje V. Bareikis kartu su VDU orkestru surengs šou „Reivas su orkestru“. 

„Tai bus mano didžiausia muzikinė šventė, todėl į koncertą kviečiu visą Lietuvą! Atvykite tie, kurie buvo pirmieji septyni žmonės mano pirmajame soliniame koncerte prieš dešimt metų, tie kurie su manimi keliavo į „Tris Kanadas“ bei tie, kuriems visada trūko „Babkių“ ar „Pusvalanduko“. Taip pat laukiu visų, kuriems nelaiko „Nervai“ ir, žinoma, tų, kurie pakilo tiesiai iš  „Ežero dugno“. Dar kviečiu visas „Mamas, kad pažiūrėtų“ „Bredą Pitą“, kuris visgi dėl nieko nekaltas bei tuos kurie niekada „Nepameta savo dainos“, – kviesdamas į koncertą nestokojo humoro Vidas.

V. Bareikio didžiausiame šou Kauno „Žalgirio“ arenoje 2023 metų vasario 17 dieną laukia išties neeilinė programa – čia ruošia geriausių dainų koncertą, kuris skambės ne kasdieniškai. Kartu su Vidu scenoje pasirodys ir Vytauto Didžiojo universiteto orkestras, kuris pasiryžo „išlipti“ iš komforto zonos ir koncerte pasirodyti kitaip nei esame įpratę matyti orkestrus. 

Pasak atlikėjo, šis koncertas – tai prieš dešimt metų kilusi svajonė, kuri įgaus formą šio vienintelio šou arenoje pavidalu.

„Vos pradėjęs savo solinę karjerą su koncertais, kuriuose būdavo 7 ar 9 žmonės, visada svajojau apie tai, kad dešimtmetį švęsiu su dešimt tūkstančių žmonių didelėje salėje“, – džiaugiasi V. Bareikis. 

„Reivas su orkestru“ šou atlikėjas žada sujungti ryškiausius kūrinius, orkestro pasirodymą, netikėtus svečius ir įsimintinus šou elementus į vieną pasirodymą, kuris, neabejojama, paliks neišdildomus įspūdžius kiekvienam atvykusiam. 

1

DAUGIAU