Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Dėmesio!

Atšauktas spalio 21 d. Vido Bareikio akustinio turo PO KAUKE koncertas Lazdijuose. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 4 d.

Atšauktas spalio 23 d. Vido Bareikio akustinio turo PO KAUKE koncertas Molėtuose. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki lapkričio 6 d.

Vidas Bareikis pristato jaukų, itin atvirą akustinį turą “Po kauke”. 

Daugeliui tik su milžiniškomis miniomis gerbėjų, nevaldoma energija bei šou elementais asocijuojamas  Vidas Bareikis savo akustiniame ture žada visai kitokį savo veidą. Tą veidą kurį galima pamatyti nusiėmus “šou kaukę” ir pakvietus klausytojus į muzikinį pokalbį. Turo pavadinimas simbolizuoja ne tik šio laikotarpio privalomą apsaugos atributą – kaukę, bet ir paties turo pagrindinę mintį. Turo koncertuose įvairiuose Lietuvos miestuose Vidas Bareikis pasirodys vienas su pianinu:

“Tokio pobūdžio koncertais pradėjau savo solinę veiklą prieš 6 metus ir labai pasiilgau šio formato. Tokiame pasirodyme ne tik atlieku jaukias ir puikiai klausytojams pažįstamų dainų versijas, bet ir nevengiu pokalbių, improvizacijų ar netikėtų klausimų – atsakymų momentų. Labai laukiu susitikimo su visų miestų klausytojais.”

DAUGIAU