VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: JIJIS

VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: JIJIS

Nukeltas kovo 18 dienos spektaklis į rugsėjo 12 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Spektaklis skirtas vaikams nuo 10 metų

Režisierius – Agnė Sunklodaitė ir Jacek Malinowski (PL)

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Giedrė Brazytė

Kompozitorius, muzikos autorius – Antanas Jasenka

Multimedija – Mantas Bardauskas

Dramaturgė – Marta Guśniowska (PL)

Vaidina: Žaneta Gudaitienė, Tadas Gudaitis, Paulius Valaskevičius

Esate įsitikinę, kad Lietuvoje neįmanoma pamatyti puikaus spektaklio sukurto šeimoms. Vilniaus Kamerinis teatras nori jus užtikrinti, toks spektaklis jau sukurtas – ateikite susitikti su mūsų spektaklio „JiJis“ personažais. Susipažinkite: Jis – ką tik mokyklą pradėjęs lankyti berniukas. Svajotojas, klajūnas ir bebaimis nuotykių bei tikrosios meilės ir laimės ieškotojas. Spektaklio pradžioje Jis – aštuonmetis, pabaigoje jau suaugęs, daug ką supratęs vyras. Ji – drąsi, ryžtinga, nuoširdi mergaitė, pasiryžtanti kelionei po atsiminimus, fantastiškas svajones ir tikrą, kartais negailestingą gyvenimą, kartu su Juo. Taip ir gimė spektaklis „JiJis“ – kada Jis susitiko Ją. Taip gimsta ir tikras, jaudinantis ir gyvenimą apmąstyti, esminius dalykus suprasti mokantis teatras. Neabejojame, kad spektaklis visiems žiūrovams taps tikru meniniu atradimu.

Spektaklį „JiJis“ rekomenduojame Mamai, Tėčiui, Vaikui (nuo 10 metų) ir visai Šeimai. Atraskite stebinančius nuotykius, mėgaukitės žodžių žaismu, pasinerkite į filosofinius apmąstymus.

www.vkamerinisteatras.lt

DAUGIAU