VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Plėšikas Hocenplocas“

VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Plėšikas Hocenplocas“

Nukeltas kovo 29 dienos ir balandžio 2 d. renginiai nukelti į rugsėjo 13 dieną, 12 val. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimu bus pateikta po karantino.

režisierius – Evaldas Jaras

scenografas – Arvydas Norvaišas

kostiumų dailininkė – Indrė Budreckytė

muzikos autorius – Saulius Mykolaitis

aranžuotės autorius – Martynas Bialobžeskis

garso režisierė – Deimantė Ponelytė

šviesų režisierius – Maksimas Semionovas

trukmė – 50 min.

vaidina:

Tadas Gudaitis, Paulius Valaskevičius, Aidas Barkauskas, Laurynas Perkumas, Justas Vanagas, Marta Lipčienė, Renata Kutinaitė, Vaiva Markelytė.

Žymus vokiečių rašytojas Otfriedas Preussleris sužavėjęs savo pasakomis visos Europos vaikus. Jis – bestselerių „Raganiukė”, „Vaiduokliukas”, „Mažasis vandenis” autorius. Vienas garsiausių O. Preusslerio kūrinių – „Plėšikas Hocenplocas”.

Režisierius Evaldas Jaras ir Vilniaus kamerinio teatro aktoriai linksmai ir charakteringai atskleidžia dviejų neišskiriamų draugų – Kaspariuko ir Zepuko nuotykius. Juos lydi akistata su rūsčiu, bet visai simpatišku plėšiku. Mat anas pagrobė močiutės branginamą kavos malūnėlį. Į neramią, kartu šmaikščią istoriją įsivelia piktas burtininkas Petrozilijus Cvakelmanas ir nuostabioji fėja Amarilė. Spektaklio metu skamba šviesaus atminimo aktoriaus ir bardo Sauliaus Mykolaičio dainos.

Kviečiame į pažintį su nepaprastu plėšiku Hocenplocu!

DAUGIAU