Vilniaus RYTO rungtynės:

Vilniaus RYTO rungtynės:

Dėmesio: Kovo 8 d. rungtynių laikas gali keistis. Sekite informaciją.

INFORMACIJA PIRKĖJAMS

Rungtynių dieną bilietai brangs – pasirūpinkite bilietais iš anksto.

Rungtynių data ir laikas gali keistis – sekite informaciją tvarkaraštyje www.rytasvilnius.lt.

Rungtynės yra fotografuojamos ir filmuojamos, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Nuolaidos bilietams:

–       10% nuolada „Tiketa“ klubo nariams.

–       20% nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams. Nuolaida taikoma tik „Tiketa“ kasose su atitinkamu pažymėjimu.

–       Moksleiviams perkant „Tiketos“ kasose bilietus 107 sektoriuje parodžius moksleivio pažymėjimą bilietas kainuos vos 3,5 Eur

 

Svarbu žinoti:

• „Siemens“ arenoje į  rungtynes durys atidaromos likus 1 val. iki rungtynių pradžios. Su Kauno „Žalgiriu“  – likus 1 val. ir 30 min. iki rungtynių pradžios.

• „Ryto“ arenoje į „Betsafe-LKL“ rungtynes durys atidaromos likus 1 val. iki rungtynių pradžios.

• Kviečiame į rungtynes atvykti anksčiau, kad prie įėjimo nesusidarytų eilės ir galėtumėte pasimėgauti krepšinio renginiu. 

• „Siemens“ arenoje 115 ir 108 sektorius – aktyvių sirgalių zona. Tuo tarpu 411 sektorius yra skirtas varžovų komandos sirgaliams.

• „Ryto“ arenoje visi bilietai yra be vietų, išskyrus pirmą eilę. Bilietai yra skirstomi į tris sektorius: visa arena, pirma eilė (prie pat aikštės) bei „Premium“ sektorius.

• Įsigiję „Premium“ sektoriaus bilietus „Ryto“ arenoje Jūs turėsite galimybę ne tik mėgautis klubo rungtynėmis patogiose vietose, bet ir paragauti įvairių vaišių. 

• Į rungtynes galioja 2018-2019 metų Vilniaus „Ryto“ sezono narystės.

 

INFORMACIJA DĖL EUROPOS TAURĖS RUNGTYNIŲ

Pirmoje eilėje sėdinčių žiūrovų bendrosios elgesio taisyklės

– Sėdėti tik biliete nurodytoje vietoje, o pareikalavus – pateikti bilietą.

– Vykstant žaidimui sėdėti savo vietoje. Prireikus prašome savo vietą palikti tik per pertrauką.

– Draudžiama naudoti blykstę fotografuojant.

– Draudžiama trikdyti žaidimo eigą ar netinkamai (nedrausmingai) elgtis.

– Draudžiama įžengti į aikštę, taip pat mėtyti bet kokius daiktus į ją ar arenoje.

– Draudžiama į tribūnas įsinešti didelių gabaritų daiktus, pavyzdžiui, ženklus, kartono plokštes, vėliavas, asmenukių lazdas ir pan. Šeimininkai ir arenos apsaugos darbuotojai pasilieka teisę konfiskuoti daiktus, keliančius pavojų žaidėjams, treneriams, teisėjams, sekretoriatui, žiniasklaidos ir televizijos atstovams.

– Kuo rečiau stotis iš savo vietų, nestovėti vykstant žaidimui.

– Gerbti rungtynių teisėjus, žaidėjus, trenerius, personalą ir sirgalius.

– Draudžiama bet kokiais būdais (fiziškai ar žodžiu) komunikuoti su žaidėjais, treneriais, personalu ar rungtynių sekretoriatu.

– Už netinkamus gestus ar kalbą, skirtus žaidėjams, treneriams, teisėjams, sekretoriatui ar sirgaliams, gresia pašalinimas ir (arba) bauda.

– Draudžiama demonstruoti nepadoraus ar įžeidžiančio pobūdžio ženklus ar aprangą.

– Draudžiama rodyti nepadorius ir įžeidžiančius gestus prieš televizijos kameras.

– Netrikdyti netoli jūsų ar greta aikštelės esančių filmavimo kamerų, taip pat žiniasklaidos ir televizijos atstovų darbo.

– Renginio organizatoriai pasilieka teisę nesilaikančius taisyklių sirgalius pašalinti iš vietų pirmojoje eilėje ar iš arenos, taip pat skirti baudą už aukščiau išvardintų taisyklių nesilaikymą ir (arba) atimti bilietus ir panaikinti privilegijas, taikomas bilietams į būsimus renginius

 

Ačiū už Jūsų palaikymą!

#KartuMesRYTA

DAUGIAU