Vilniaus RYTO rungtynės:

Vilniaus RYTO rungtynės:

 

Naujas sezonas, nauja komanda, nauji iššūkiai!

Vilniaus „Rytas“ 2021-2022 metų sezoną pradeda išalkęs pergalių! Atsinaujinusi komanda sieks aukščiausių vietų Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) bei Fiba čempionų lygoje. Prisidėk prie komandos pergalių, mes tavęs pasiilgome!

 

Kaip patekti į rungtynes:

– Jeep arenoje rungtynėms parduodami bilietai yra be vietų, vadinasi galite sėdėti ten kur laisvą. Išimtis taikoma pirmoje eilėje ir specialiai pažymėtose vietose.

– JBR narystės savininkas į rungtynes „Jeep“ arenoje gali eiti su naryste be jokių papildomų veiksmų ir sėstis į laisvą vietą. Raudonosios ir Raudonosios+ narystės turėtojai turės priskirtą vietą tiek „Jeep“, tiek ASG arenoje (susisieks vadybininkas), todėl jiems į visas sezono rungtynes papildomų veiksmų atlikti nereikės. Norėdamas gauti bilietą į norimas rungtynes ASG Juodos ir Baltos narystės savininkai, turės suvesti narystės numerį ir išsimti vietą savo pasirinktame sektoriuje.

– Narystės savininkas su savo naryste galės išimti tik vieną bilietą konkrečioms rungtynėms.

– Bilietai galios tik su Galimybių paso sugeneruotu QR kodu, kurį kartu su bilietu reikės parodyti prie įėjimo kartu su asmens dokumentu.

– Prašome atsakingai atsiimti ar įsigyti bilietus į rungtynes, įvertinti ar atitinkate galimybių paso reikalavimus, bilietų grąžinti nebus galima.

– Galimybių paso QR kodą reikia pateikti išmaniojo įrenginio ekrane, o jei kyla abejonių dėl išmaniojo įrenginio techninių galimybių, galima Galimybių paso sugeneruotą QR kodą turėti ir kokybiškai atspausdintą.

– Jei asmuo nepateiks Galimybių paso sugeneruoto QR kodo, nebus galimybės jo nuskaityti ar asmuo nepateiks asmens tapatybę įrodančio dokumento, asmuo į rungtynes nebus įleistas. Tokiu atveju pinigai už įsigytus bilietus yra negrąžinami.

– Išmaniajame įrenginyje išsaugotą geros kokybės arba atsispausdintą QR kodą privaloma turėti viso renginio metu.

– Prašome iš anksto prieš rungtynes sugeneruoti QR kodą, kad prie durų nesudarytumėte eilės.

– Vaikams iki 6m. su tėvais įėjimas nemokamas. Su vienu bilietu, galima pasiimti vieną vaiką. Jis neturi užimti papildomos sėdimos vietos arenoje.

– Rungtynių dieną bilietai brangs.

Rungtynių taisyklės:

– Rungtynių metu privaloma dėvėti veidą ir nosį dengiančias medicinines apsaugines kaukes arba respiratorius.

– Privaloma sėdėti tik laisvose vietose.

– Prie įėjimo į areną prašome laikytis saugaus atstumo tarp kitų sirgalių, arenoje dezinfekuoti rankas, būti paruošus bilietą, galimybių paso QR kodą bei asmens dokumentą.

– Venkite bet kokio fizinio kontakto su krepšininkais ar trenerių štabu.

– Prašome laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, nevykti į areną, jei jaučiate peršalimo simptomus.

– Saugokite save, kitus ir krepšininkus.

– Maistas ir gėrimai leidžiami tik tam tikrose nustatytose zonose, į sėdimas vietas neštis ir vartoti maistą ir gėrimus yra draudžiama.

– Pasiliekame teisę neįleisti į rungtynes arba išprašyti iš jų nesilaikančių šių taisyklių.

 

Vilniaus „Ryto“ administracija

DAUGIAU