Vilniaus tango teatras – Barrio de Tango

Vilniaus tango teatras – Barrio de Tango

Prieš daugelį metų prasidėjusi nenutrūkstama kelionė į pasaulio kraštu kartais vadinamą Argentiną savo gaivališkos gamtos grožio, kaitrios.saulės, užburiančios kalnų didybės, nuoširdžių žmonių, čakareros ritmo, zambos skarelių plevenimo, sultingų gaučo kepsnių kvapo ir visa tai vainikuojančio kerinčio tango į Lietuvą persikėlė nedidelė jos dalis – Vilniaus tango teatras, o kartu su juo įspūdingi tango šou tarp kurių ir “Barrio de Tango” (liet. tango rajonas, priemiestis, vieta kur gimė/gyvena tango) – Vilniaus tango teatro kūrėjų darbas, nukeliantis į garsųjį Buenos Airių priemestį – La Boca – vietą, kur spalvingoje Caminito gatvėje, manoma, gimė tango ir kviečiantis pajusti šios įstabios kultūros sielos gelmę. Nes tango, kaip ir žmogus, būna visoks. Bet visada, be išimties, žavus, drąsus ir mylintis!

“Barrio de Tango” šoka Europos tango čempionai Rūta Keller ir Alexis Gonzalez, Vilniaus tango teatro šokėjai Ieva Eisimantė ir Emmanuel Riquelme, Veronica Gabriela Luna, dalyvauja pianistė Eglė Kasteckaitė/Ugnė Kaušiūtė ir dainininkė Egidija Mačiulytė/Patricija Luščynska.

Tai kam laukti? Įsigykite bilietus jau dabar ir nerkite į magišką tango pasaulį. Nesvarbu, ar švenčiate ypatingą progą, ar tiesiog norite jaukaus vakaro sau. Mūsų tango šou yra puikus pasirinkimas pramogų ir įkvėpimo šventei.

Choreografai: Sigitas Repšys ir Alexis Gonzalez.

Šviesa ir garsas: Modis Events ( “MB Modžio renginiai” )

Rezervacijos el.paštu: [email protected] 

arba telefonu:  +370 691 09 901

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio.

Gerbdami savo svečių laiką siekiame pasirodymą pradėti laiku, todėl maloniai prašome atvykti į teatrą ne vėliau, kaip 10 minučių iki renginio pradžios. Ačiū!
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: 
nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU