Vilniaus tango teatras – Tango Furioso

Vilniaus tango teatras – Tango Furioso

Vilniaus tango teatras skaičiuodamas jau dešimtuosius kūrybinės veiklos metus kviečia jus pasinerti į nepakartojamą premjerą – “Tango Furioso”.

„Tango Furioso“ – tai spektaklis, kuriame susipina tradicinio ir šiuolaikinio tango elementai. Choreografijoje atsispindi tiek klasikinis tango, tiek modernios šio šokio interpretacijos, kurios suteikia tango kultūrai naują kvėpavimą. Tai ne šiaip sau šou, tai – emocinės kelionės istorija, kviečianti žiūrovus įsisukti į tango pasaulį, kuriame jausmai išreiškiami ne žodžiais, o kūno kalba.

„Tango – tai šokis, kuriame slypi visa gyvenimo galybė: nuo gilios melancholijos iki džiugaus triumfo, nuo švelnios meilės iki nevaldomos aistros, bet geriausia žinia apie tango yra ta, kad jis niekada nesibaigia“, tikina Vilniaus tango teatro vadovas ir choreografas Sigitas Repšys.

Žodis “Furioso” ispaniškai reiškia “Įsiutęs”, – sako choreografas ir vienas iš teatro vadovų Alexis Gonzalez, tačiau šis žodis nebūtinai yra negatyvus. Įsiūtis gali būti ir kūrybinė jėga, audra, kuri išvalo, įneša gaivaus oro, išsklaido senas emocijas ir paruošia vietą naujoms. Mūsų spektaklis „Tango Furioso“ siekia perteikti šį jausmą – jis yra energingas, intensyvus, pilnas gyvybės ir aistros, o kiekvienas judesys, kiekviena muzikinė nata yra prisotinta šios galingos energijos, kurią mes norime perduoti žiūrovams”.

Kiekvienas šokėjas dalį savasties atiduoda kuriamiems personažams, todėl „Tango Furioso“ yra toks unikalus. Mes nesiekiame tik atkartoti tradicijas, mes kuriame kažką naujo, įkvėpto senų šaknų, bet šiuolaikiško ir gyvo“ , sako tango šou kūrėjai.

Šoka: Europos tango čempionai: Rūta Keller ir Alexis González, Vilniaus tango teatro šokėjai: Verónica Luna, Ieva Eisimantė, Emmanuel Riquelme,

Vokalistė: Patricija Luščynska.
Choreografai – režisieriai: Sigitas Repšys ir Alexis González.
Šviesa ir garsas: Modis Events ( “MB Modžio renginiai” )
Informacija apie renginius, užsakymus ir pamokas el.paštu: [email protected]
arba telefonu:  +370 691 09 901
Jūsų bilietas – tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Gerbdami savo svečių laiką siekiame pasirodymą pradėti laiku, todėl maloniai prašome atvykti į teatrą ne vėliau, kaip 10 minučių iki renginio pradžios. Ačiū!
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-16

Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU