
Plonytė riba tarp draudžiama ir geidžiama, tarp tamsiausios nakties akimirkos ir pirmojo aušros spindulio, tarp dabar arba niekada. Rizikos zona, kurioje kiekvienas pojūtis paaštrėja ir kiekviena kibirkštis įžiebia ugnį. Pagaliau, po ilgos kaustančios pertraukos į naujo šou „Zona de Riesgo“ premjerą kviečia Vilniaus tango teatras.
Vilniaus tango teatro kolektyvas išsiilgusius ir pasiilgtus gerbėjus pasitinka atsinaujinęs, kupinas jėgų ir kūrybinės energijos. Rizikos zonoje aistrą kurstys šokėjai Rūta Krivickaitė ir Alexis Gonzales, Ineta Brasaitė ir Emmanuel Riquelme, Ieva Konopliovaite/Ieva Miklaševskaja, vokalistė Egidija Mačiulytė, pianistė Eglė Kasteckaitė. Choreografas-režisierius Sigitas H. Repšys.
Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 2 bilietus, rekomenduojame rezervuotis vietas telefonu 8 67175499.
Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas – tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos