(Vilnius) LAIMĖ YRA LAPĖ

(Vilnius) LAIMĖ YRA LAPĖ

SUSITIKIME SPEKTAKLIUOSE:

–    Kovo 15 d. 14 val. ir 17 val.
–    Balandžio 5 d. 14 val. ir 17 val.
–    Gegužės 3 d. 12 val. ir 15 val.

 

Dar ryškesnis, spalvingesnis ir žaismingesnis spektaklis vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė” sugrįžta į Vilnių, Vaidilos teatrą! Pasinerkite į nuostabiosios Lapės ir berniuko Povilo vaizduotės pasaulį kartu!

 
Spektaklyje vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė“, pagal to paties pavadinimo E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės knygą, pasakojama istorija, vertybės sujaudins ne tik mažą, bet ir didelį. Galbūt ne vienas, pamatęs spektaklį, susimąstys, o kokia jo laimės spalva? O gal berniuko, mamos, tėčio, lapės personažuose atpažins save ar savo artimą?
 
Tie, kas jau skaitė knygą, turės puikią galimybę palyginti knygos personažus su juos vaidinančių aktorių sukurtais veikėjais, na o tie, kurie su Povilu ir Lape susipažins pirmą kartą, turės tikrą džiaugsmą akims ir sielai. Spektaklis „Laimė yra lapė” – dar viena beprotiškai tikra istorija apie draugystę ir jos ištikimus palydovus – dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą.
 
Net keturis žiemos ir pavasario sekmadienius Vaidilos teatre, Vilniuje vaikų ir tėvelių laukia susitikimas su daugybe knygos puslapiuose apsigyvenusių personažų, gyva muzika ir daug pašėlusio, nuotaikingo veiksmo. Linksmas ir energingas spektaklio veiksmas įtraukia vaikus ir jų tėvelius nuo pirmos minutės, o juokas ir geros emocijos trykšta viso spektaklio metu.
 
Bilietus į spektaklį įsigyti galima „Bilietai.lt“ bilietų pardavimo kasose arba internetu.
 
Režisierius, inscenizacijos autorius: Mantas Verbiejus
Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Liuka Songailaite
Muzikinis apipavidalinimas: Jonas Krivickas
Vaidina: Daiva Rudytė, Paulius Valaskevičius, Jonas Krivickas
 
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU