Virtualus spektaklis: ”Kliapur Liapur Plast!” ir kūrybinės dirbtuvėlės

Virtualus spektaklis: ”Kliapur Liapur Plast!” ir kūrybinės dirbtuvėlės

Aktyvavus nuorodą, spektaklį galėsite peržiūrėti per  24 val.

Virtualus spektaklis: „Kliapur Liapur Plast!” ir kūrybinės dirbtuvėlės

Improvizacija  N.Kepenienės pasakėlės motyvais
Improvizuoja:
Rita Kiškūnaitė
Arūnas Pakulevičius
Geraldas Chitrovas

Trukmė 30 min.

Skirta vaikams nuo 2 metų ir visiems kitiems namų gyventojams

Tikriausiai daugelis iš mūsų vaikystėje statėme iš smėlio pilis, kepėme bandeles…

O ką galima iškepti iš tešlos? Atsakymai labai paprasti – duoną, batoną, bandeles, pyragą… Ot ir ne! Iš tešlos galima iškepti tikrą pasaką! O kur gyvena pasakos? – Knygose, močiutės pasakojimuose, filmuose… Bet pasakos gali gyventi ir senose, paslaptingose skryniose! Tereikia tik atverti seną skrynią, seną skrynią pasakinę…

   Ar gali draugauti akmenėlis, paršelis ir krokodilas? TAIP!!!

O nutiko štai tokia istorija: paršelis Marijonas ir akmenėlis Džiugas labai susirūpino – ką padovanoti krokodiliukui Lukui Gimtadieniui? Visko buvo prigalvoję – ir tą padovanoti, ir aną, o gal šitą… net baisų gaisrą sukėlė!!!

  Šiltas ir jaukus spektaklis apie draugystę ir jos suteikiamą džiaugsmą būti kartu, kuriame daug smagių originalių dainų, netikėtų įvykių ir emocijų. Spektaklis įgarsinamas akustine gitara, kurios garsai kuria paslaptingą ir jaukią atmosferą.

  Taip pat sužinosite, kaip pasidaryti tokią tešlą, iš kurios galėsite patys nusilipdyti kokią tik norite pasaką ar savo sukurtą istoriją! Ir dar – visi kartu išmoksime iš popieriaus lankstyti laivelį…

   Spektaklio kūrėjai ragina žiūrovus pažvelgti į paprasčiausius, kasdienius dalykus kitomis akimis, ugdo vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, išradingumą, parodo, kad lėlių teatras gali būti nenuspėjamas, asociatyvus, įdomus ir kuriamas namuose.

Aktyvavus nuorodą, spektaklį galėsite peržiūrėti per  24 val.  

Tai yra spektaklio transliacija. Tai nėra renginio bilietas.

 
Bilietas transliacijai bus išsiųstas registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu, tad įsitikinkite, kad el. pašto adresą nurodėte teisingai. Bilietą transliacijai galite išsaugoti arba atsispausdinti iš kart po pirkimo.
Transliacijos nuoroda bus nurodyta ant bilieto ir pateikta po mokėjimo.
Prisijungimo kodas – bilieto barkodas.
DAUGIAU