Virtualus spektaklis. MOLINIS SAPNAS

Virtualus spektaklis. MOLINIS SAPNAS

Aktyvavus nuorodą, spektaklį galėsite peržiūrėti per  24 val.    

MOLINIS SAPNAS

Autoriai – Andrius Žiurauskas ir Sergėjus Bocullo,
Režisierius Andrius Žiurauskas,
Dailininkas  Sergėjus Bocullo,
Kompozitorius ir atlikėjas Artūras Sinkevičius,
Vaidina  Andrius Žiurauskas

Premjera 2015 m.
Trukmė – 50 min.

Edukacinis – istorinis spektaklis „Molinis sapnas“ – patraukliai ir suprantamai pasakoja apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius ir reikšmingiausias datas: pirmąjį paminėjimą analuose, Žalgirio mūšį, Lietuvos pasidalijimą XVIII amžiuje, Nepriklausomybės atkūrimą 1918 m. vasario 16 d., tremtį, Dariaus ir Girėno skrydį, Baltijos kelią, Sausio 13-ąją. Pagrindinis istorijos herojus – gatvės menininkas, pasitelkęs senuosius amatus ir šiuolaikines technologijas „žaidžia“  Lietuvos istoriją nuo LDK susiformavimo iki šių laikų. Autentiškumo įspūdį sustiprina scenoje skambanti gyva muzika, tam tikrą laikmetį reprezentuojančios melodijos ir aktorių su 19 įvairių muzikos instrumentų atliekamos dainos. „Norime į dažnai sakralizuojamą Lietuvos istoriją pažvelgti netikėtu rakursu, netradiciškai, šmaikščia ir  šiek tiek ironiškai,“- teigia spektaklio kūrėjai ir kviečia į teatralizuotą pažintinę kelionę  Lietuvos istorijos keliais ir kryžkelėmis.

2018 m. XXXIV profesionaliame teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ ir 2017 m. VIII
D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Varėnoje spektaklio kūrybinei grupei įteikti prizai už „Geriausią spektaklį vaikams“.

Tai yra spektaklio transliacija. Tai nėra renginio bilietas.
 
Bilietas transliacijai bus išsiųstas registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu, tad įsitikinkite, kad el. pašto adresą nurodėte teisingai. Bilietą transliacijai galite išsaugoti arba atsispausdinti iš kart po pirkimo.
Transliacijos nuoroda bus nurodyta ant bilieto ir pateikta po mokėjimo.
Prisijungimo kodas – bilieto barkodas.
DAUGIAU