Virtualus spektaklis. UŽBURTAS KALNAS

Virtualus spektaklis. UŽBURTAS KALNAS

Aktyvavus nuorodą, spektaklį galėsite peržiūrėti per  24 val.    

UŽBURTAS KALNAS

(spektaklis be žodžių apie akmenuotą kelionę pažadėtosios laimės link), nuo 8 m.

Autorius ir režisierius  Andrius Žiurauskas
Dailininkė Giedrė Brazytė
Kompozitorius Olegas Jerochinas
Garso efektai AKTIDA      
Vaidina: Jolita Ross, Mindaugas Černiauskas, Remigijus Endriukaitis, Andrius Žiurauskas

Premjera  2018 m.
Trukmė – 50 min.

„Auksiniu scenos kryžiu“ apdovanotame spektaklyje pasakojama apie  kalno papėdėje įsikūrusias skirtingų tikėjimų tautas, nuo saulėtekio iki saulėlydžio gyvenančias pagal savo papročius ir tradicijas ir niekaip negalinčias sutarti, kieno religija yra svarbesnė, kieno Dievas yra galingesnis. Netikėtai kalno viršūnėje įsiplieskus žiburiui, pasklinda gandas, kad, jei koks drąsuolis palies jį ranka, žmonės taps laimingi iki pat amžių pabaigos. Viską pametę dėl pažadėtos laimės, pamiršę savo namus, vaikus ir tėvus, tautų atstovai puola ropštis į debesis siekiančią viršukalnę. Begalinis noras paliesti Laimės žiburį priverčia per amžių amžius besikivirčijančius kaimynus pamiršti pykčius ir drauge siekti tikslo, tačiau spektaklio kūrėjai ruošia žiūrovams staigmeną ir nežada lengvai nuspėjamos istorijos pabaigos…
Kinematografiškame, vaizdiniais kuriamame pasakojime, „pagardintame“ komiškomis situacijomis ir žiupsniu ironijos, gvildenama tolerancijos tema, akcentuojama pagarba ir pakantumas kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, kitai kultūrai ar tautai, nepamirštant savųjų šaknų ir savojo identiteto. 

Tai yra spektaklio transliacija. Tai nėra renginio bilietas.
 
Bilietas transliacijai bus išsiųstas registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu, tad įsitikinkite, kad el. pašto adresą nurodėte teisingai. Bilietą transliacijai galite išsaugoti arba atsispausdinti iš kart po pirkimo.
Transliacijos nuoroda bus nurodyta ant bilieto ir pateikta po mokėjimo.
Prisijungimo kodas – bilieto barkodas.
DAUGIAU