Visada šalia su Monika Linkyte

Visada šalia su Monika Linkyte

Muzika man — gyvenimas, įkvėpimas, mano meilės kalba. Tai mano sielos namai, kuriuose tyvuliuoja jausmai, prisiminimai, istorijos, iš kurių ir gimsta mano dainos. Tų namų duris kaip niekad plačiai atversiu šios žiemos šventėms: Pirmąją Šv.Kalėdų dieną kviečiu jus į savo koncertą ypatingoje vietoje, pačioje Vilniaus širdyje, Rotušėje, kurios istorinės, tiek gyvenimų mačiusios sienos aidės nuo akustinių fortepijono melodijų.

Kasmet pasiilgstu švenčių, to nuolat pasivejančio cinamono aromato, mylimų žmonių artumo, noro tiesiog būti čia ir dabar bei džiaugtis vieni kitų draugija. Kartais užsisukę pareigų ir reikalų rate pamirštam, kad laikas ir buvimas kartu — brangiausia, kuo galime dalintis, o šventinės akimirkos — tokios trapios, plevenančios ore lyg snaigės.

Sustabdykime jas, palaikykime širdyje ilgiau: kviečiu su manimi ištirpti muzikoje, pakilti virš kasdienybės ir apsigaubti jaukumu. Sutikime šias šventes kartu: tik jūs, aš ir muzika.

 

Visada šalia su Monika Linkyte:
Gruodžio 25 d. Vilniaus Rotušė
Gruodžio 26 d. Vandenis, Palanga

___

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas.

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą renginio organizatoriai sudarė saugų svečių susodinimo planą, pasirūpino dezinfekavimo priemonėmis, bus matuojama atvykstančių koncerto svečių temperatūra.

Atsakingai mėgaukitės muzika!

DAUGIAU