Vizualinio teatro spektaklis jaunimui ir suaugusiems ”Lizdas”

Vizualinio teatro spektaklis jaunimui ir suaugusiems ”Lizdas”

Atsargiai! „Lizdas” – aukštos įtampos spektaklis! Eksperimentiniu būdu aktoriai scenoje atgaivina minimalistinius elektros objektus (laidus, kištukus, rozetes), sukurdami atgyjančioms būtybėms charakterius ir įtraukdami žiūrovą į nenuspėjamą, komišką, absurdo elementų kupiną spektaklio siužetą.
Literatūrinė šios teatrinės hipnozės inspiracija – Ivano Krylovo pasakėčios, savo paprastumu ir tiesmukumu taikliai papildančios spektaklio visumą. Pasakėčių pabaigoje esantis moralas, kūrėjų nuomone, nepaaiškina, o tik apgaulingai supaprastina ar net diskredituoja daugiaprasmį, neišsprendžiamą, nuolat mus klaidinantį ir kintantį pasaulį.
Jaunosios kartos dramos režisierius Motiejus Ivanauskas kartu su aktorių komanda įvelia žiūrovą į tam tikrą (be)prasminį labirintą, kuriame susitikę su savo komiškai apibendrintomis mąstymo klišėmis ironiškai intelektualaus spektaklio tono paveikti išdrįstame su šypsena pripažinti – mūsų gyvenimuose nėra nieko apibendrinto, iš anksto prasmingo ar aiškaus.
Spektaklis „Lizdas“ sukurtas 2021 m. „Lėlės“ teatre vykusio šiuolaikinio lėlių ir objektų teatro laboratorijos „SurReality Check“ kūrybinio proceso metu.
 
Režisierius: Motiejus Ivanauskas
Režisieriaus asistentė: Saulė Sakalauskaitė
Dailininkė: Izabelė Narečionytė
Dailininkės asistentė: Liepa Gaidauskaitė
Kompozitorius: Matas Saladžius
Šviesų dailininkas: Valdas Latonas
 
Vaidina:
Raimondas KLEZYS
Saulė SAKALAUSKAITĖ
Marius Karolis GOTBERGAS
 
Trukmė: 50 min.
Premjera – 2021 m. lapkričio 6 d.
 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 50 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU