VKT | Spektaklis vaikams ”Kelionė į Afriką arba dar kur nors”

VKT | Spektaklis vaikams ”Kelionė į Afriką arba dar kur nors”

Kelionė į Afriką arba dar kur nors
 
Spektaklis „Kelionė į Afriką arba dar kur nors“ pastatytas pagal garsaus dailininko K. Kasparavičiaus ir rašytojos L. Kavolės knygelę „Žiogo ir skaičiuotojo nuotykiai“.
Pranešame, kad jūsų laukia kelionė ant didžiausios skrybėlės rytų Lietuvoje!
Norėtumėte tokio čiaudulinio sirupo, kurio užgėrę įgytumėte galios nuskristi bet kur, kur tik geidžiate? Tiesa, kelionėje svarbiausia – ne jos tikslas, o pati kelionė, kai įvyksta svarbių dalykų. Pavyzdžiui, pakeliui į Afriką keliautoją stabtelėti paskatina gardus skanėstų aromatas ir meilė iš pirmo žvilgsnio. O jei dar pradeda kalbėti šakutė, arbatinis šaukštelis ir didelis šaukštas, tai jau – dar daugiau nei kelionė!
„Kelionė į Afriką arba dar kur nors”  – tai nuotaikingas ir žaismingas VKT spektaklis, sukurtas pagal šmaikščią rašytojos Loretos Kavolės ir garsaus dailininko Kęstučio Kasparavičiaus pasaką.
Spektaklyje pamatysite Žiogą, svajojantį nukeliauti į Afriką, jo bičiulį Skaičiuotoją, mokantį sumažinti daiktus, antį Balbiną, nuolat mezgančią kojines ir kepančią ant liežuvio galo tirpstančius sausainiukus, susipažinsite su paukščių klausytoja, šuniu Telesforu bei pamatysite nuostabų arklio Silverijaus ir karvės Žiedės burbuliukų koncertą. Išgirsite ir gražių dainelių, juokingų istorijų ir patarlių, perfrazuotų posakių, kurie žaismingai ir linksmai primena apie gražias gyvenimo vertybes.
Spektaklio receptas: milžiniško šulinio dydžio išradinga, staigmenomis įdaryta scenografija, keistų garsų sauja, geras žiupsnis skaičių, šiek tiek geografijos žinių su humoro pagardais ir daug meilės. Skanaus! Nors, kaip sako senoji ančių patarlė: geriau vieną kartą pamatyti, negu nepamatyti…
Spektaklio trukmė – 60 min.
Režisierius – Žilvinas Ramanauskas
Dailininkai – Brigita Paulauskienė, Žilvinas Ramanauskas
Dainų autorius – Žilvinas Ramanauskas
Muzikos autorė – Rita Mačiliūnaitė

Vaidina:
Skaičiuotojas – Tadas Gudaitis
Žiogas – Zigmantas Baranauskas
Balbina – Žana Jablonskytė, Marta Lipčienė

1

DAUGIAU