Voix d’amour

Voix d’amour

Voix d’amour 

Žemyna Krukonytė-Zalcė – vokalas

Audrius Laurynas Zalcas – trimitas

Arūnas Šerpytis – akordeonas

Nerijus Ardzevičius – kontrabosas

Ąžuolas Paulauskas – mušamieji  

Žemyna Krukonytė-Zalcė, talentinga soul, RnB dainininkė, muzikos bei dainų autorė. 2023 metais išleido debiutinį albumą EP„Rytas rūke“. Žemyna yra baigusi džiazo dainavimo magistro studijas, todėl prancūziška muzika, kuri žinoma dėl savo turtingos harmonijos, jai nesvetima. Beje, ne viena prancūziška daina tapo pasaulyje žinomu džiazo standartu. Žemynos patirtis įvairiuose muzikiniuose žanruose pabrėžia jos universalumą ir atskleidžia gebėjimą peržengti kultūrinius barjerus.

Audrius Laurynas Zalcas yra universalus trimitininkas, grojantis įvairiais pučiamaisiais instrumentais, tokiais kaip trombonas, valtorna, saksofonas ir daugelis kitų. Jo aistra prancūzų muzikai pasireiškė gana anksti, labiausiai patraukė melodinė gausa bei turtinga kultūra. Audrius Laurynas išsiskiria iš kitų pūtikų unikaliu požiūriu į muzikavimą, įkvėptu itališko garso. Šis prancūziškos muzikos derinimas su itališku skambesiu suteikia ypatingą žavesį kūrinių interpretacijoms, sukurdamas įdomų stilių mišinį, kuris žavi klausytojus. 2019 metais tapo pasaulinės kompanijos „Denis Wick“ artistu.

Arūnas Šerpytis yra vienas geriausių akordeonininkų Lietuvoje. Jo grojimas yra elegantiškas, subtilus ir emocionalus. Arūnas dažnai atlieka prancūzišką muziką ir interpretuoja ją su ypatingu jausmu bei techniškumu. Jo pasirodymuose jaučiama prancūziška magija, todėl klausytis ir stebėti yra tikras malonumas.

Galvės Jazz fiestai trio pajėgas pastiprins kontrabosininkas Nerijus Ardzevičius ir būgnininkas Ąžuolas Paulauskas. Lengvai, užtikrintai po skirtingus žanrus nardantys muzikai įsitikinę, jog jų patirtys suteiks programai naujų emocinių atspalvių. Penki talentai scenoje ir rinktinė prancūziškų melodijų kolekcija žada romantika persmelktą vakarą.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:50
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU