XXIII Pažaislio muzikos festivalis Pušynų retro

XXIII Pažaislio muzikos festivalis Pušynų retro

Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė JAZZ ISLAND

Vadovas Artūras Novikas

Artūro Noviko įkurtas bei vadovaujamas ansamblis „JAZZ ISLAND“ yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ apdovanojimus. 2012 metais grupė dalyvavo vokalinių ansamblių konkurse „Iš sidabro šulinių“ ir buvo pripažinta absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu, iškovojusiu „Grand Prix“ visose trijose konkursinėse programose atliekant folklorinę, džiazo ir populiariąją bei klasikinę muziką. Už profesionalumą „Jazz Island“ dėkojo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o Kultūros ministerija suteikė „Metų jaunojo atlikėjo“ premiją.

„Jazz Island“ daug koncertuoja, o pastaruoju metu juos vis daugiau kviečia pasirodyti įvairiuose TV projektuose: LRT „Chorų Eurovizijoje“, „Vario audroje“, „Dainų dainoje“, „Tūkstantmečio vaikuose“. „Jazz Island“ išskirtinai dalyvauja tik tose laidose, kuriose sudaroma galimybė dainuoti gyvai.

Renginio dieną bilietai brangs.

DĖMESIO TĖVELIAMS !

Koncerto metu veiks vaikų kūrybinės dirbtuvės, kur mažieji galės nemokamai užsiimti įvairiais darbeliais. Nuostabi muzika visada įkvepia kažką kurti, todėl nenustebkite, jei po gražaus vakaro gamtos ir muzikos apsuptyje namo parsinešite ne tik gerą nuotaiką, bet ir tos muzikos bei gryno oro įkvėptą meno kūrinį. Dirbtuves organizuoja „Kūrybos kampas 360°“ – socialiai atsakinga organizacija, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas. Dirbtuvėlėse vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet tuo pačiu susipažins su aplinką tausojančio gyvenimo principais ir praplės savo kūrybinio mąstymo ribas.

13 val. Kauno kurorto – Kulautuvos 85 metų jubiliejaus progai skirta šventė.

Šventės programa www.pazaislis.lt

DAUGIAU