XXIII Pažaislio muzikos festivalis Vasaros romansai

XXIII Pažaislio muzikos festivalis Vasaros romansai

DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)

SRDJAN BULAT (gitara, Kroatija)

RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ (fortepijonas)

Malcolm Arnold, Ernesto de Curtis, Ruggero Leoncavallo, Cesare Andrea Bixio, Adalbert Marković, Stjepan Šulek, Georges Bizet, Leo Delibes, Manuel de Falla

Žavioji solistė DOVILĖ KAZONAITĖ profesinį kelią pradėjo mokydamasi chorinio dirigavimo Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vis dėlto muzikė pasuko operos solistės keliu ir prieš keletą metų savo pasirinkimą ir talentą patvirtino, apsigindama šios specialybės magistro darbą. 2017 m. solistė pelnė „Metų vilties“ titulą jaunųjų operos dainininkų tarpe. Dažnai D. Kazonaitę galima išvysti ne tik operos scenoje, bet ir kamerinės muzikos programose, tarp kurių ir šis ypatingas vasaros romansų vakaras.

O kad jis būtų tikrai ypatingas, koncerto rengėjai pakvietė Kroatijos jaunosios kartos gitaros virtuozą SRDJANĄ BULATĄ. Atlikėjas yra laimėjęs bene visus garsiausius gitaros konkursus, tarp kurių ir legendinis Francisco Tarrega konkursas Ispanijoje. 2014 m. Srdjanas Bulatas su pagyrimu baigė studijas Karališkoje Londono muzikos akademijoje, kur jam vienam iš nedaugelio buvo paskirta prestižinė ABRSM stipendija.

RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ – pirmoji LMTA koncertmeisterio katedros aspirantė, įgijusi meno licenciato laipsnį. Tobulinosi geriausiose Europos aukštosiose muzikos mokyklose, tapo dviejų tarptautinių konkursų laureate. Septynerius metus dirbo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, akompanuoja daugeliui geriausių Lietuvos atlikėjų, taip pat ir užsienio dainininkams. Su savo kurtais kamerinės muzikos projektais nuolat dalyvauja įvairiuose festivaliuose. Daug dėmesio skiria vokalinei kamerinei muzikai propaguoti, šiuolaikinei kūrybai. Jos koncertų maršrutai driekiasi nuo Irkutsko per Maskvą, Kaliningradą, Rygą, Taliną, Oslą, Londoną, Kopenhagą iki garsiųjų Berlyno, Miuncheno, Bonos ir Vienos koncertų salių. Pianistė dukart gastroliavo JAV.

Renginio dieną bilietai brangs.

Bilietų skaičius ribotas.

DAUGIAU