Žaidimas-seminaras „Mokausi visur ir iš visko“

Žaidimas-seminaras „Mokausi visur ir iš visko“

Vaikai natūraliai nuolat mokosi visur ir iš visko, jei tai vyksta jiems priimtina, žaidimo forma. Įkvėpimas skaityti, rašyti, skaičiuoti, tyrinėti, pažinti pasaulį, mąstyti ir kurti gali netikėtai apimti bet kur – turguje ar zoologijos sode, virtuvėje gaminant vakarienę šeimai ar važiuojant automobiliu namo, klausantis radijo žinių ar maudantis vonioje.

Kaip tėvams namuose „pagauti“ arba sukurti tokias žaidybines mokymosi situacijas? Kaip į jas įtraukti savo atžalas? Kaip išlaikyti vaikų dėmesį, pažadinti smalsumą ir norą bandyti, mokytis, sužinoti, patirti? Bendraminčių lektorių grupė „Elementoriaus bitės“ kviečia 6-7 metų vaikus ir jų tėvelius į 1,5 val. trukmės edukacinį-kūrybinį užsiėmimą „Mokausi visur ir iš visko“. Užsiėmimo metu žaisime ir kursime raidėmis, skaičiais, spalvomis, figūromis, paveikslėliais, išbandysime įvairiausias netikėtas mokymosi priemones, kurias kiekvienas tikrai rasite savo namuose. Visi maži ir dideli dalyviai patirs, kad mokymasis – tai smagus ir įkvepiantis nuotykis! Padovanokite sau mokymosi, atradimo ir buvimo kartu džiaugsmą!

Užsiėmimo metu žaisite edukacinius, socialinius, kūrybinius mokymosi žaidimus kartu su aktoriumi, režisieriumi, teatro mokytoju Vytautu Gasiliūnu, pradinių klasių mokytoja metodininke, kūrybiško mokymosi projektų kuratore Rykante Šimkūnaite, etikos mokytoja, lektore, neformalaus ugdymo kuratore Dalia Lingiene.

Daugiau informacijos el. paštu: elementoriausbites@gmail.com

PASTABA: Kamerinio teatro gretimybėse parkavimo vietos labai ribotos. Rekomenduojame autombilius parkuotis Putvinskio g. ar dar toliau nuo centro. Miesto centro parkingai ypatingai užimti, kai vyksta renginiai ,,Žalgirio” arenoje.

DAUGIAU