Žaislų nuotykiai

Žaislų nuotykiai

DĖMESIO! Vyresniems nei 16 m. asmenims – reikalingas Galimybių pasas!

Mieli žiūrovai!

Renginys Kaune, turėjęs vykti 2020 m. lapkričio 21 d. 12 val. „Girstučio“ kultūros centre, vėliau perkeltas į 2021 m.  kovo 28 d. 12 val., perkeliamas į š.m. spalio 24 d. 12 val.

Renginys Panevėžyje, turėjęs vykti 2020 m. lapkričio 28 d. 12 val. Panevėžio bendruomenių rūmuose, vėliau perkeltas į 2021 m.  kovo 20 d. 12 val., perkeliamas į š.m. spalio 30 d. 12 val.

 

Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia, tačiau gali skirtis vietos dėl salės pakeitimo bei saugaus atstumo tarp žiūrovų. Naujos vietos bus priskiriamos renginio vietoje. 

Jei naujai perkelto renginio data netinkama, prašome kreiptis dėl kuponų išdavimo iki š.m. rugsėjo 20 d. el. paštu: [email protected]

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos!

Vaikų mylimi herojai visame pasaulyje kviečia kartu pasinerti į nepakartojamus nuotykius. Žaislams linksmai leidžiant laiką netikėtai dingsta Ateivis. Bazas, Džesė, Vudis, Bulviagalvė ir kiti žaislai nieko nelaukdami leidžiasi ieškoti draugo. Jiems teks keliauti į paslaptingąją Japoniją pas brolius Sumį ir Samį, išsiaiškinti piktųjų bakterijų kėslus bei aplankyti dar nematytą Robotų karalystę, kurią taip pat ištiko didelė bėda ir jos gyventojams reikalinga pagalba. Herojams reikės ir vaikų pagalbos sprendžiant iškilusias problemas.

Tai pamokanti istorija apie tai, kad reikia padėti vienas kitam ir vertinti draugystę, nes be draugų pasaulyje daug sunkiau.

Vaikų ir herojų laukia netikėtos pažintys su įvairiais personažais, šokiai, dainos bei smagi muzika, praturtinta vaizdo projekcijomis.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas.

Spektaklio metu bus laikomasi visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo reikalavimų!

DAUGIAU