Žaismingos muzikos orkestras šoka! XXVII programa

Žaismingos muzikos orkestras šoka! XXVII programa

ŽAISMINGOS MUZIKOS ORKESTRAS ŠOKA! XXVII programa
Koncertas šeimai

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Choreografė Inga Briazkalovaitė
Dalyvauja Šokių mokyklos CODA šokėjos
Koncerto vedėja Jonė Girdzijauskaitė
Programa bus paskelbta vėliau

 

Naujoji ,,Žaismingos muzikos orkestro” programa kviečia visus pašokti! Šoksime įvairius šokius: klasikinį valsą, baletą, sambą, fokstrotą… Palyginsime, kuo jie skiriasi ir kodėl šokti yra taip smagu! Šokis yra choreografės ir šokėjos Ingos Briazkalovaitės stichija, kuria ji nori sužavėti tiek visus mažus ir didelius šio koncerto klausytojus, tiek Klaipėdos kamerinio orkestro narius, kuriems ji taip pat yra numačiusi choreografines užduotis. Šiame žaismingame projekte visų dėmesį pirmiausia trauks jaunosios I. Briazkalovaitės vadovaujamos Šokių mokyklos CODA šokėjos, kurių grakštūs judesiai kurs spalvingą šokio pasaką. Ją šokėjoms ir orkestrui sekti padės koncerto vedėja Jonė Girdzijauskaitė.
I. Briazkalovaitė sako: „šokis yra kaip maistas, kuriame turi būti visko. Kuo įvairesni ingridientai, tuo stipresnis skonio sprogimas burnoje. Koncerto metu jums bus pateiktas platus šokio meniu: nuo klasikinio šokio su puantais per humoristines šokio intermedijas iki ekspresyvaus tango“.
Išsirinkite mėgstamiausius patiekalus – šokio žanrus – ir mėgaukitės jais tiek akimis, ties ausimis, tiek kojomis ir visu kūnu! Šokti išties yra labai smagu!


  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
  • Į koncertus rekomenduojama neiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jus neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama viešinti renginį. Jei pageidaujate, kad paskelbta nuotrauka su Jūsų atvaizdu būtų pašalinta, susisiekite – [email protected], 8 650 17988.

1

DAUGIAU