ŽILVINAS ŽVAGULIS ”Tikras vyriškas gimtadienis”

ŽILVINAS ŽVAGULIS ”Tikras vyriškas gimtadienis”

ŽILVINAS ŽVAGULIS „Tikras vyriškas gimtadienis“

Liepos 24 d. Žymiausias Lietuvos žemaitis, Žilvinas Žvagulis, švenčia gimtadienį ir kaip įprastai, gimtadienį švęs scenoje!

„Nemėgstu vienatvės, todėl ir šiais metais neketinu laužyti tradicijų. Į savo gimtadienį Palangos koncertų salėje, šįkart pasikviesiu visą vyrišką kompaniją! Trumpai tariant, padarysiu tikrą vyrišką gimtadienį“ – sakė Žilvinas.

Dainininkas taip pat prasitarė, kad gyvo garso koncertas tikrąją jo gimimo dieną bus išskirtinis ir tuo, kad jis atliks dainas visomis kalbomis, kurias tik išmoko per 54 metus.

„Dainuosiu ir žemaitiškai, ir lietuviškai, ir vienas, ir su draugais. Žodžiu, galiu garantuoti – balius organizuoti aš tikrai moku.  Mano draugai tą jau žino, o jeigu ir Jūs norit sužinoti  kaip turi atrodyti subrendusio vyro gimtadienis – kviečiu nepasididžiuoti ir atvykti į mano „Tikrą vyrišką gimtadienį“ – su šypsena kalbėjo atlikėjas.

 

Taigi, kviečiame į Žilvino Žvagulio Nejubiliejinį „Tikrą vyrišką gimtadienį“ Palangos koncertų salėje, liepos 24 dieną, 20 val.

Scenoje vien tik vyrai:  “Patruliai”, Č. Gabalis, E. Sipavičius, M. Jampolskis, R. Cicinas, E. Kučinskas, K. Jablonskis, A. Valinskas ir grupė “Džentelmenai”.

Paskubėkite ir išankstinius bilietus įsigykite pigiau. Artėjant koncerto dienai bilietai brangs.

 

Daugiau informacijos:

FB: https://www.facebook.com/zzvagulis/

WB: http://zuzi.lt/

1

DAUGIAU